Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

FUESHE PREZE

Fushe Preze | 7.000 M2 | 245.000 Euro

Ne Tirane ne rrugen Rinas-Ahmetaq SHITET toke me siperfaqe 7.000 m2. Toka ndodhet ne zone te studiuar per kapanone dhe ndertime industriale gjithashtu disponon certifikate pronesie.Cmimi 35 euro/m2.Per cdo informacion kontaktoni ne:Cel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail, 7.000 M2

Botuar më 21/01/2019
245.000,00 euro

PRISKE

Priske | 1.400 M2 | 50.000 Euro

Ne Tirane ne Priske SHITET toke me siperfaqe 1.400 m2. Toka ndodhet ne mes te ajrit te paster,gjelberimit dhe qetesise ne kodrat e Priskes,prane rruges dhe eshte e pershtatshme per ndertim vilash si dhe eshte e pajisur me Certifikate Pronesie.Cmimi 50.000 euroPer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 1.400 M2

Botuar më 21/01/2019
50.000,00 euro

KAMEZ

prane Shkolles Ibrahim Rugova | 500 M2 | 15.000.000 Leke

Shitet truall, 500 M2, +130m² ndertim 2 katesh. Me dokumenta te rregullta

Botuar më 21/01/2019
15.000.000 leke

BËRZHITË

BUZË RRUGE, KM12 RRUGA TIRANE-ELBASAN | 2.500 M2 | 125.000 Euro

Shitet toke ose jepet me qera, 2.500 M2, gjendja: shume e mire, dokumenta të rregullta te vjetra dhe te reja, toke e trasheguar. Shitet edhe e ndare ne 2 pjese. Mundesi investimi per biznese

Botuar më 21/01/2019
125.000,00 euro

IBE,

Komuna Berzhite, ngjitur me rrugen nacionale te vjeter | 5.000 M2 | 20.000.000 Leke

Shitet toke, 5.000 M2, me çertifikate pronesie, mund te ndahet edhe ne pjese

Botuar më 21/01/2019
20.000.000 leke

BULEVARDI BLU KAMEZ

prane fabrikes Everest | 500 M2 | 42.500 Euro

Shitet truall ndertimi, 500 M2, parcele katrore e rregullt

Botuar më 21/01/2019
42.500,00 euro

PRUSH

ne dalje te Kombinantit | 1.000 M2 | 6.500.000 Leke

Shitet toke, 1.000 M2, gjendja: shume e mire, me 50 rrenje ullinj + e pajisur me pus. Mund te perdoret edhe si toke per ndertim

Botuar më 21/01/2019
6.500.000 leke

VELIPOJE

rruga numer 8, prane Bar Restorant Selita, 100m nga deti | 24.000 M2 | 1.920.000 Euro

Shitet trruall 1700m², te pershtatshme per resorte, vila etj. Cmimi 200 E/m² dhe shitet, 24.000 M2, (mund te shitet edhe me pjese). Cmimi

Botuar më 21/01/2019
1.920.000,00 euro

LAGUNA E PATOKUT

Komuna Fushe - Kuqe, Qarku Lezhe | 12.500 M2 | 125.000 Euro

Shitet toke bujqesore + Truall, 12.500 M2, e pershtatshme per cdo lloj ndertimi

Botuar më 19/01/2019
125.000,00 euro

SAUK,

tek Ish Deka | 1.000 M2 | 130.000 Euro

Shitet Truall, 1.000 M2, me certifikate pronesie

Botuar më 19/01/2019
130.000,00 euro