Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TRUALL NE SHITJE!! MAMINAS

prane Lokal Panorama | 2.600 M2 | 182.000 Euro

Shitet truall, 2.600 M2, e cila eshte e ndare 1300m dhe 1240m, me dokumenta te rregul...

Botuar më 08/05/2021
182.000,00 euro

TOKE NE SHITJE NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES, KILOMETRI 12 NE TIRANE (ID 4191032)

Autostrada Tirane-Durres, kilometri 12 | 1.700 M2 | 170.000 Euro

Shitet Toke, siperfaqe 1700 m² me Hipoteke, buze rruges, e pershtashme per nje sere biznesesh., 1.700 M2, Property ID : 4191032 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/05/2021
170.000,00 euro

SHITET TRUALL MBRAPA 15 KATSHIT

SHITET TRUALL MBRAPA 15 KATSHIT | 33 M2 | 30.000 Euro

Shitet trualli mbrapa 15 katshit me sip.32.76m2 , ndodhet ne nje zone shum te mire ku ofron te gjitha facilitetet e nevojshme, 33 M2

Botuar më 13/05/2021
30.000,00 euro

TRUALL NDERTIMINE SHITJE NE KOMBINAT

Truall ndertimi ne shitje ne kombinat | 2.000 M2 | 300.000 Euro

Truall ne KOMBINAT tek Mini Bashkia. Me nje sip 2000 m2, ne nje pozicion strategjik dhe shume te favorshem . Per me shume informacin na kontaktoni., 2.000 M2

Botuar më 13/05/2021
300.000,00 euro

TOKE NE SHITJE NE TAPIZE PRANE LIQENIT TE TAPIZES (ID 4191034)

Tapize, prane liqenit te Tapizes | 2.940 M2 | 44.100 Euro

Shitet toke 2940 m², toka ndodhet buze liqenit dhe eshte dhe e pershtatshme per ndertime te ndryshme si, magazine, showroom ose vila., 2.940 M2, Property ID : 4191034 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/05/2021
44.100,00 euro

TOKE NE SHITJE NE TAPIZE PRANE LIQENIT TE TAPIZES (ID 4191034)

Tapize, prane liqenit te Tapizes | 2.940 M2 | 44.100 Euro

Shitet toke 2940 m², toka ndodhet buze liqenit dhe eshte dhe e pershtatshme per ndertime te ndryshme si, magazine, showroom ose vila., 2.940 M2, Property ID : 4191034 www.dreamalbania.al

Botuar më 12/05/2021
44.100,00 euro

BERAT

afer stadiumit Tomori | 450 M2 | 6.000.000 Leke

Shitet toke me dokumenta te rregullta, e pershtatshme per biznes ose shtepi banimi, uje dhe drita 24 ore., 450 M2

Botuar më 12/05/2021
6.000.000 leke

DURRES

500 metra afer rrethrrotullimit ne Shkozet | 450 M2 | 3.500.000 Leke

Shitet toke, me dokumenta te rregullta, uje dhe drita 24 ore, i pershtatshem per shtepi banimi dhe biznes, 450 M2

Botuar më 12/05/2021
3.500.000 leke

NE JALE SHITET 4800M2 TOKE ME PLAN STUDIMOR!ID: BILLION555

Jale | 4.800 M2 | 1 Euro

Shitet 4800m2 toke buze detit ne Jale me plan studimor per ndertim. Toka ndodhet ne nje prej zonave me te bukura te Jugut, e pershtateshme per zhvillim turizmi. Zona ku ndodhet ofron gjith facilitetet e nevojshme ku mbizoteron qetesija dhe relaksi duke e ber nje prej vendet me te lakmuara nga pushushuesit. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor., 4.800 M2

Botuar më 12/05/2021
1,00 euro

NE BORSH TOKE ME PLAN STUDIMI PER SHITJE! ID: BILLION549

Borsh | 470.000 M2 | 1 Euro

Shitet 470000 m2 toke prane detit ne Borsh me plan studimor per ndertim dhe me projekt ndertimi. Toka ndodhet ne nje prej zonave me te bukura ne Borsh, e pershtatshme per zhvillim turizmi. Zona ku ndodhet te ofron te gjithe fasilitetet e nevojshme ku mbizoteron qetesia dhe relaksi duke e bere ne nje prej zonave me te preferauar nga pushuesit. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor., 470.000 M2

Botuar më 12/05/2021
1,00 euro

OKAZION! SHITEN 32000 M2 TOKE NE DHERMI ME PLAN STUDIMI! ID: BILLION551

Dhermi | 32.000 M2 | 1 Euro

Shitet 32000 m2 toke ne Dhermi me plan studimor. Toka ndodhet ne nje prej zonave me te bukura te Jugut, e pershtateshme per zhvillim turizmi. Zona ku ndodhet ofron te gjithe facilitetet e nevojshme ku mbizoteron qetesia dhe relaksi kaq te lakmuara per pushuesit. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor., 32.000 M2

Botuar më 12/05/2021
1,00 euro
)