Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KASHAR 2

City Park | 9 Dylym | 18.000.000 Leke

Shitet toke, 9 Dylym, me dokumenta te rregullta

Botuar më 12/12/2018
18.000.000 leke

MAMINAS, DURRES

Prane rruges kryesore | 3.000 M2 | 300.000 Euro

Shitet toke truall ne Maminas. Toka ka një sipërfaqe prej 3000 m2 me akses shume te mire me rrugen kryesore. E pershtatshme per zhvillimin e cdo lloj aktiviteti. Terreni eshte mjaft i pershtatshem per ndertim. Disponon dokumentacion të rregullt pronësie, 3.000 M2

Botuar më 12/12/2018
300.000,00 euro

FSHATI MARQINET - TIRANE

5M LARG AUTOSTRADES | 10.000 M2 | 500.000 Euro

Shitet toke, 10.000 M2

Botuar më 12/12/2018
500.000,00 euro

BALDUSHK,

ne zone te mire, | 3.000 M2 | 60.000 Euro

Shitet toke, 3.000 M2, me hipoteke. E peshtatshme per çdo lloj biznesi.

Botuar më 12/12/2018
60.000,00 euro

GURRAS

ZAGORCAN | 3.500 M2 | 70.000 Euro

Shitet toke, 3.500 M2, i përshtatshëm per biznes si edhe per toke bujqesore. Me certifikate pronesie

Botuar më 11/12/2018
70.000,00 euro

VORE RINAS

buze rruge | 7.000 M2 | 630.000 Euro

Shitet toke, 7.000 M2, e paisur me leje ndertimi dhe crtifikate pronesie, per ne dertime industrial deri ne tre k ate, e studiuar si zone industrial.

Botuar më 11/12/2018
630.000,00 euro

SHKOZET

Durres, 60 m nga rruga kryesore | 735 M2 | 125.000 Euro

Shitet toke me certifikate pronesie te rregullt, 735 M2, gjendja: e mire

Botuar më 11/12/2018
125.000,00 euro

VAQARR

tek xhamia | 2.000 M2 | 7.000.000 Leke

Shitet toke, 2.000 M2

Botuar më 11/12/2018
7.000.000 leke

GJIROKASTER,

fshati Humelic, | 6 Dylym | 7.200.000 Leke

Buze rruge, shitet toke, 6 Dylym, me hipoteke.

Botuar më 11/12/2018
7.200.000 leke

FSHATI VISHNJE

parallel me vilen 26 | 5.000 M2 | 250.000 Euro

Shitet toke, 5.000 M2, me dokumenta te rregullta, I pershtatshem per rezidence, vila, resort etj

Botuar më 11/12/2018
250.000,00 euro