Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

IBE,

Komuna Berzhite, ngjitur me rrugen nacionale te vjeter | 5.000 M2 | 20.000.000 Leke

Shitet toke, 5.000 M2, me çertifikate pronesie, mund te ndahet edhe ne pjese

Botuar me 20/09/2018
4.000 leke/m2

RRUGA KOFERENCA E MUKJES, BABRRU

Prane komunes paskuqan | 1.000 M2 | 50.000 Euro

Shitet truall, 1.000 M2, 2 ambjente, Mundesi per tu ndare ne 2 pjese

Botuar me 20/09/2018
50,00 euro/m2

FSHATI KRYEZI

Komuna Petrele | 30.000 M2 | 45.000.000 Leke

Shitet toke, 30000m², me dokumenta te rregullta, 1500 Lek m2., 30.000 M2, me dokumenta te rregullta, 1500 Lek m2.

Botuar me 20/09/2018
1.500 leke/m2

KOMUNA PETRELE

Fshati Mullet | 4.000 M2 | 8.000.000 Leke

Shitet toke, 4.000 M2

Botuar me 20/09/2018
2.000 leke/m2

KOMUNA PETRELE,

fshati Hekal, | 1.600 M2 | 3.000.000 Leke

Shitet toke,, 1.600 M2, me burim uji brenda tokes.

Botuar me 20/09/2018
3.000.000 leke

BRENDA UNAZES,

afer Gjimnazit Partizani dhe Shkolles Kater Deshmoret, | 252 M2 | 277.200 Euro

Rr. "Sul Bega"., 252 M2, shtepia 37m2. Me certifikate pronesie. Cmimi truallit.252 m² me

Botuar me 20/09/2018
1.100,00 euro/m2

RR. “AGUSH GJERGJOVICA”

Okazion!! 600m mbi qendren Boterore Bektashiane, | 500 M2 | 60.000 Euro

Shitet toke me Hipotek me Çertifikat te rregullt Pronesie. Zona pritet te marre nje zhvillim te madh pasi aty prane po ndertohet Unaza e madhe e Tiranes qe lidh TEG-un me Brrylin. Rrethrrotullimi qe ndodhet 320m larg prones do behet nje nyje shume e rendesishme pasi do lidhet me Brrylin, TEG-un ,Zonen e Freskut dhe Sanatoriumit. Sip, 500 M2,

Botuar me 20/09/2018
60.000,00 euro

OKAZION! AFER LIQENIT TE FARKES, SIPER BEKTASHINJVE,

ne zone vilash, | 700 M2 | 100.000 Euro

Shitet toke, 700 M2, me hipoteke, çertifiKate pronesie.

Botuar me 20/09/2018
100.000,00 euro

SAUK I VJETER

rruge kryesore | 500 M2 | 65.000 Euro

Shitet toke, 500 M2, gjendja: shume e mire

Botuar me 19/09/2018
130,00 euro/m2

RR. "NJAZI MEKA", NGJITUR ME BIG MARKET,

Allias, | 300 M2 | 100.000 Euro

Shitet truall ndertimi, 300 M2, + objekt banimi 1 katesh 105m², me çertifikate pronesie.

Botuar me 18/09/2018
100.000,00 euro