Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PRUSH

ne hyrje | 200 M2 | 90 Euro

Shitet truall, 200 M2

Botuar më 24/04/2019
90,00 euro

SHITET,TOKË, AUTOSTRADA TIRANË-DURRËS

Shitet,Tokë, Autostrada Tiranë-Durrës | 1.000 M2 | 70.000 Euro

Toka ndodhet në afërsi të autostradës “Tiranë-Durrës ”. Ka sipërfaqe totale prej 1000 m2. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Zonë e projektuar për ndërtim. Detaje të tjera • Ndodhet në afërsi të rrrugës kryesore. • E përshtatshme për biznes dhe ndërtim. Për më tepër na kontaktoni!, 1.000 M2

Botuar më 24/04/2019
70.000,00 euro

GJIROKASTER

Rrugës nacionale, 500 m pa shkuar në Liqenin Viroi | 5.000 M2 | 125.000 Euro

Shitet truall ndërtimi, 5.000 M2, me hipoteke, në anë rruge për të zhvilluar aktivitet ndërtues ose bujqësor

Botuar më 24/04/2019
125.000,00 euro

NE VAQARR RRUGA ARBANES

Vaqarr | 6.100 M2 | 305.000 Euro

Ne Tirane ne ne Vaqarr ne rrugen e Arbanes SHITET toke me siperfaqe 6.100 m2. Toka eshte prane rruges se asfaltuar dhe ndodhet ne zone te studiuar per ndertim kapanonesh.Cmimi 50 euro/m2.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062 E-mail. onlineprona@gmail.com, 6.100 M2

Botuar më 24/04/2019
305.000,00 euro

ARBANE

Arbane | 4.300 M2 | 215.000 Euro

Ne Tirane ne rrugen e Arbanes SHITET toke me siperfaqe 4.300 m2. Toka eshte prane rruges se asfaltuar dhe ndodhet ne zone te studiuar per ndertim kapanonesh.Cmimi 50 euro/m2.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062 E-mail. onlineprona@gmail.com, 4.300 M2

Botuar më 24/04/2019
215.000,00 euro

FARKE E VOGEL

Farke e Vogel | 475 M2 | 38.000 Euro

Ne Tirane ne Farke te Vogel SHITET toke me siperfaqe 475 m2. Toka eshte me Certifikate Pronesie dhe eshte e pershtatshme per ndertim shtepie.Cmimi 38.000 euro.(Kembehet dhe me apartament ose nje pjese e vleres mund te nderrohet edhe me autoveture).Per cdo informacion kontaktoni ne:Cel. 0684109062 E-mail. onlineprona@gmail.com, 475 M2

Botuar më 24/04/2019
38.000,00 euro

RRUGA 3 VELLEZERIT KONDI

ne krahe te vilave amerikane, pa vajtur tek sanatoriumi | 866 M2 | 303.100 Euro

Shitet truall, 866 M2, zone e studiuar, me dokumenta te rregullta, e rivleresuar dhe me certifikate pronesie

Botuar më 23/04/2019
303.100,00 euro

DURRES

Shkozet | 1.000 M2 | 800 Euro

Jepet me qera truall, 1.000 M2, e nivelizuar dhe e rrethuar me kangjella, mund ti shtohen dhe 1000m² te tjera, me dokumenta te rregullta, e rivleresuar dhe me certifikate pronesie

Botuar më 23/04/2019
800,00 euro/muaj

TEG

te rruga “Rezervat e Shtetit” | 580 M2 | 69.000 Euro

Me hipoteke, mundësi të shumta shfrytëzimi, 580 M2, zonë e preferuar për ngritjen e shumë bizneseve, pozicion gjeografik i favorshëm - Future Home Ali Demi

Botuar më 23/04/2019
69.000,00 euro

AUTOSTRADA QAF KASHAR RINAS

km. 2, Berxull,, 200m majtas, ne zone rezidenciale banimi dhe ne nje pozicion mjaf te bukur, me mundesi per cdo lloj ndertimi, | 1.200 M2 | 78.000 Euro

Shitet toke, 1.200 M2, toke e rrethuar, mbjelle me pemtore, vreshte, uje 24h (me sonde), drita, rruge e asfaltuar. Me hipoteke, çertifikate pronesie.

Botuar më 23/04/2019
78.000,00 euro