Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

*OKAZION* TOKE NE SHITJE ME PROJEKT DHE LEJE NDERTIMI PER MAGAZINE NE AFERSI TE VORES (ID 4191035)

Ne afersi te Vores, | 5.150 M2 | 350.000 Euro

Shitet toke me cmim OKAZION, siperfaqa 5150 m² me hipoteke, me akses direkt ne rruge. Aktualisht prona ka nje studim dhe projekt te perfunduar per tu ndertuar magazine, dhe eshte miratuar leja e ndertimit nga bashkia. Pozicioni i tokes, projekti i gatshem si edhe leja e miratuar per ndertim e bejne kete nje mundesi fantastike per investim nga ku mund te meren 3500 euro qera ne muaj.Cmimi 350000, 5.150 M2, Property ID : 4191035www.dreamalbania.al

Botuar më 21/06/2021
350.000,00 euro

OKAZION! SHITET TOKE ME HIPOTEKE! BUZE RRUGES KRYESORE QE LIDH FSHATI PRUSH ME TIRANEN,

ngjitur me F&M Reklama, 400m nga rruga kryesore Tiane-Ndroq | 8.680 M2 | 824.600 Euro

Shitet toke, 8.680 M2, me hipoteke, çertifikate pronesie. E-mail: [email protected] / [email protected]

Botuar më 21/06/2021
824.600,00 euro

OKAZION!!! BERXULLE, RRUGA PER NE RINAS,

ne rruge kryesore | 8.500 M2 | 467.500 Euro

Shitet toke me hipoteke, sip, 8.500 M2, çertifikate pronesie. E-mail: [email protected] / [email protected]

Botuar më 21/06/2021
467.500,00 euro

KAMEZ 3 MINUTA LARG BASHKISE

Kamez | 1.000 M2 | 53.000 Euro

Në Kamëz 3 minuta larg bashkisë SHITET tokë me sipërfaqe 1.000 m2. Toka ka formë të rregullt drejtkëndëshe, ndodhet buzë asfaltit dhe është e përshtatshme për ndërtim shtëpie.Disponon ÇERTIFIKATË PRONËSIE. Çmimi 53.000 euro. Për çdo informacion kontaktoni në Cel. 0684109062E-mail. [email protected], 1.000 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/06/2021
53.000,00 euro

SHITET TOKE PRANE BULEVARDIT BLU RRUGA PER VALIAS

Rruga per valias | 9.600 M2 | 350.000 Euro

Ne Tirane 500 metra nga Bulevardi Blu duke shkuar per Valias SHITET toka me siperfaqe 9.600 m2.Zona eshte e studiuar ne baze te Planit te pergjithshem vendor te bashkise Kamez me kod zonimi 2.2.4 si zone per Industri dhe Tregti.Toka eshte buze rruges se asfaltuar dhe disponon Certifikate Pronesie. Mundesi hyrje nga 2 rruge.Cmimi 350.000 euro.INFO Cel. 0684109062, E-mail. [email protected], 9.600 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/06/2021
350.000,00 euro

SHITET TOKE BUZE LIQENIT TE FARKES

BUZE LIQENIT TE FARKES | 9.000 M2 | 900.000 Euro

Ne Tirane buze Liqenit te Farkes SHITET 9.000 m2 toke ne zone te qete dhe ne ajer te paster shume i pershtatshem per ndertim vilazh ose kompleks vilash 2 kate me KSHT 30 %, intensitet 0,3 dhe lartesi deri 8 metra. Toka disponon dokumentacion te rregullt dhe CERTIFIKATE PRONESIE. Cmimi 100 euro/m2. Për më shumë informacion kontaktoni ne Cel. 0684109062 E-mail. [email protected], 9.000 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/06/2021
900.000,00 euro

SHITET TOKE ME ÇMIM OKAZION!! MBI LIQENIN ARTIFICIAL,

tek Kodrat e Saukut te vjeter | 960 M2 | 160.000 Euro

Shitet toke me hipotke, 960 M2, çertifikate pronesie.

Botuar më 21/06/2021
160.000,00 euro

TOKE NE SHITJE NE ZONEN E KASHARIT PRANE CASA ITALIA (ID 4191039).

Ne zonen e Kasharit prane Casa Italia, | 16.000 M2 | 2.080.000 Euro

Shitet toke per investim, siperfaqja 16000 m², me hipoteke, e rrethuar.Cmimi 130 euro/m² ., 16.000 M2, Property ID : 4191039 www.dreamalbania.al

Botuar më 21/06/2021
2.080.000,00 euro

*OKAZION* TOKE NE SHITJE ME PROJEKT DHE LEJE NDERTIMI PER MAGAZINE NE AFERSI TE VORES (ID 4191035)

Ne afersi te Vores, | 5.150 M2 | 350.000 Euro

Shitet toke me cmim OKAZION, siperfaqa 5150 m² me hipoteke, me akses direkt ne rruge. Aktualisht prona ka nje studim dhe projekt te perfunduar per tu ndertuar magazine, dhe eshte miratuar leja e ndertimit nga bashkia. Pozicioni i tokes, projekti i gatshem si edhe leja e miratuar per ndertim e bejne kete nje mundesi fantastike per investim nga ku mund te meren 3500 euro qera ne muaj.Cmimi 350000, 5.150 M2, Property ID : 4191035www.dreamalbania.al

Botuar më 20/06/2021
350.000,00 euro

*OKAZION* TOKE NE SHITJE ME PROJEKT DHE LEJE NDERTIMI PER MAGAZINE NE AFERSI TE VORES (ID 4191035)

Ne afersi te Vores, | 5.150 M2 | 350.000 Euro

Shitet toke me cmim OKAZION, siperfaqa 5150 m² me hipoteke, me akses direkt ne rruge. Aktualisht prona ka nje studim dhe projekt te perfunduar per tu ndertuar magazine, dhe eshte miratuar leja e ndertimit nga bashkia. Pozicioni i tokes, projekti i gatshem si edhe leja e miratuar per ndertim e bejne kete nje mundesi fantastike per investim nga ku mund te meren 3500 euro qera ne muaj.Cmimi 350000, 5.150 M2, Property ID : 4191035www.dreamalbania.al

Botuar më 20/06/2021
350.000,00 euro
)