Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION!!! BERXULLE, RRUGA PER NE RINAS,

ne rruge kryesore | 8.500 M2 | 467.500 Euro

Shitet toke, sip, 8.500 M2, me hipoteke. E-mail: kkalafatas@aol.com / evrofoam_albafo...

Botuar më 12/08/2019
467.500,00 euro

NE POGRADEC

Perballe valutes | 200 M2 | 60.000 Euro

Shitet truall, 200 M2

Botuar më 20/08/2019
60.000,00 euro

KASHAR TIRANE

Kashar Tirane | 3.800 M2 | 150.000 Euro

Ne Tirane ne Kashar SHITET toke me siperfaqe 3.800 m2. Toka ka forme te rregullt, ndodhet buze asfaltit dhe eshte e pershtateshme per ndertim magazinash, kapanonesh, objekte industriale dhe aktivitete te tjera.Cmimi 150.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni ne Cel. 0684109062 E-mail. onlineprona@gmail.com, 3.800 M2, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/08/2019
150.000,00 euro

YZBERISHT,

tek pularia | 5.000 M2 | 17.500.000 Leke

Shitet toke, 5.000 M2, shitet ose ose kembehet me ap.

Botuar më 20/08/2019
17.500.000 leke

MYSLYM SHYRI

pas Vodafone | 47 M2 | 16.000.000 Leke

Shitet truall me hipotek, 47 M2, Edhe ndertesa 47m²

Botuar më 20/08/2019
16.000.000 leke

AUTOSTRADA QAF KASHAR RINAS

km. 2, Berxull,, 200m majtas, ne zone rezidenciale banimi dhe ne nje pozicion mjaf te bukur, me mundesi per cdo lloj ndertimi, | 1.200 M2 | 78.000 Euro

Shitet toke, 1.200 M2, toke e rrethuar, mbjelle me pemtore, vreshte, uje 24h (me sonde), drita, rruge e asfaltuar. Me hipoteke, çertifikate pronesie.

Botuar më 20/08/2019
78.000,00 euro

KAMEZ

BUZE RRUGES DYTESORE E ASFALTUAR | 402 M2 | 2.700.000 Leke

Shitet toke truall, 402 M2, me dokumenta te rregullta, e pershtatshme per biznes dhe banim

Botuar më 20/08/2019
2.700.000 leke

RR. 3 VELLEZERIT KONDI

ne krahe te vilave amerikane, pa vajtur tek Sanatoriumi | 866 M2 | 303.100 Euro

Shitet truall, 866 M2, zone e studiuar, me dokumenta te rregullta, e rivleresuar dhe me certifikate pronesie

Botuar më 20/08/2019
303.100,00 euro

DURRES

Shkozet | 1.000 M2 | 600 Euro

Jepet me qera truall, 1.000 M2, e nivelizuar dhe e rrethuar me kangjella, mund ti shtohen dhe 1000m² te tjera, me dokumenta te rregullta, e rivleresuar dhe me certifikate pronesie

Botuar më 20/08/2019
600,00 euro/muaj

7 KM NGA QENDRA TREGTARE TEG

BUZË RRUGES TIRANE-ELBASAN | 2.500 M2 | 175.000 Euro

Shitet toke, 2.500 M2, dokumenta të rregullta te vjetra dhe te reja, toke e trasheguar. Shitet edhe e ndare ne 2 pjese. Mundesi investimi per biznese te ndryshme

Botuar më 19/08/2019
175.000,00 euro

NE AUTOSTRADE

Brezi 2, buze rruge tek Hotel Eifel | 4.000 M2 | 480.000 Euro

Shitet truall me siperfaqe, 4.000 M2, me hipoteke.

Botuar më 19/08/2019
480.000,00 euro