Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

IBE,

Komuna Berzhite, ngjitur me rrugen nacionale te vjeter | 5.000 M2 | 20.000.000 Leke

Shitet toke, 5.000 M2, me çertifikate pronesie, mund te ndahet edhe ne pjese

Botuar më 18/07/2018
4.000 leke/m2

KASHAR 2

City Park | 7 Dylym | 2.500.000 Leke

Shitet toke, 7 Dylym, me dokumenta te rregullta

Botuar më 18/07/2018
2.500.000 leke

KASHAR

prane autostrades | 750 M2 | 37.500 Euro

Shitet truall, 750 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 18/07/2018
50,00 euro/m2

TIRANE

Peze Helmes | 9.000 M2 | 315.000 Euro

Shitet truall i pershtatshem per ndertim per biznes apo banim. Toka ndodhet prane rruges kryesore, buze liqenit te zones dhe ofron pamje panoramike., 9.000 M2, E pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Mundesi per shitje edhe ne pjese me te vogla ( 2000m2)

Botuar më 18/07/2018
35,00 euro/m2

DURRES,

Stacioni Hekurudha, Plazh, | 280 M2 | 60.000 Euro

Toke-truall, me dokumenta te rregullta, 280 M2

Botuar më 17/07/2018
60.000,00 euro

RR. "PRENG JAKOVA",

mbrapa pallatit te sportit "Asllan Rusi" (mbrapa Ring Center), | 429 M2 | 20.000.000 Leke

Shitet ose jepet me % truall, 429 M2, ndertuar ne te shtepi private + garsoniere, sip. ndertimi 114m², dokumenta te rregullta hipotekore trualli dhe ndertimit

Botuar më 16/07/2018
20.000.000 leke

FSHATI KRYEZI

Komuna Petrele | 30.000 M2 | 45.000.000 Leke

Shitet toke, 30000m², me dokumenta te rregullta, 1500 Lek m2., 30.000 M2, me dokumenta te rregullta, 1500 Lek m2.

Botuar më 16/07/2018
1.500 leke/m2

KOMUNA PETRELE

Fshati Mullet | 4.000 M2 | 8.000.000 Leke

Shitet toke, 4.000 M2

Botuar më 16/07/2018
2.000 leke/m2

KOMUNA PETRELE,

fshati Hekal, | 1.600 M2 | 3.000.000 Leke

Shitet toke,, 1.600 M2, me burim uji brenda tokes.

Botuar më 16/07/2018
3.000.000 leke

RR. "SUL BEGA"

brenda unazes, afer gjimnazit Partizani dhe shkolles 4 Deshmoret | 252 M2 | 264.600 Euro

Shitet truall sip., 252 M2, shtepia 37m². Me certifikate pronesie. Cmimi truallit.

Botuar më 16/07/2018
1.050,00 euro/m2