Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. "NJAZI MEKA", NGJITUR ME BIG MARKET,

Allias, | 300 M2 | 100.000 Euro

Shitet truall ndertimi, 300 M2, + objekt banimi 1 katesh 105m², me çertifikate pronesie.

Botuar më 18/09/2018
100.000,00 euro

SHKOZE

prane Nyjes se Betoni | 5.385 M2 | 807.750 Euro

Shitet toke, 5.385 M2, me hipoteke te rregullt, I pershtatshem per cdo lloj ndertimi.

Botuar më 18/09/2018
150,00 euro/m2

LANA BREGASI

LINZE | 400 M2 | 22.000 Euro

Shitet toke, 400 M2, me dokumenta

Botuar më 18/09/2018
55,00 euro/m2

DAMIAN,

ne koder, | 5.000 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera toke are, 5.000 M2

Botuar më 18/09/2018
10.000 lekeÇmimi/m2

AUTOSTRADA QAF KASHAR RINAS, KM. 2, BERXULL, 200M MAJTAS

ne zone rezidenciale banimi dhe ne nje pozicion mjaf te bukur, me mundesi per cdo lloj ndertimi, | 1.200 M2 | 78.000 Euro

Shitet toke, 1.200 M2, toke e rrethuar, mbjelle me pemtore, vreshte, uje 24h (me sonde), drita, rruge e asfaltuar. Me hipoteke, çertifikate pronesie.

Botuar më 18/09/2018
65,00 euro/m2

PRANE AUTOSTRADES DURRES TIRANE

km 4 | 10.000 M2 | 330.000 Euro

Shitet toke, 10.000 M2, e pershtatshme per biznes. Me hipoteke.

Botuar më 18/09/2018
330.000,00 euro

RRUGES PER NE PEZE

ne rruge Kryesore | 6.000 M2 | 300.000 Euro

Shitet toke, 6.000 M2, e rrethuar dhe e investuar me ullinj, pus etj. me dokumenta te rregullta

Botuar më 17/09/2018
50,00 euro/m2

KOMUNA ZALL HER, 11KM NGA QENDRA E TIRANES

buze rruge, prane repartit 5009 | 18.000 M2 | 540.000 Euro

Shitet toke me sip. totale 18.000, me certifikate pronesie, 18.000 M2

Botuar më 17/09/2018
30,00 euro/m2

NE MEZEZ,

mbrapa fabrikes se Qumeshtit, | 2.460 M2 | 147.600 Euro

Shitet toke, 2.460 M2, dokumenta te rregullta pronesie

Botuar më 17/09/2018
60,00 euro/m2

DURRES

500 m afer rreth rrotullimt ne Shkozet, anes rruges kryesore | 425 M2 | 3.000.000 Leke

Shitet truall, 425 M2, me dokumenta te rregullta, mund te kembehet me shtepi

Botuar më 17/09/2018
3.000.000 leke