Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

FARKE E VOGEL

prane Golden Ring Resort | 520 M2 | 52.000 Euro

Shitet truall, 520 M2, me certifikate pronesie, leje Ndertimi. Shitet ose nderrohet me nje ap 2+1, ne Tirane. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 15/12/2019
52.000,00 euro

TEK SANATORIUMI,

ne koder, | 212 M2 | 31.800 Euro

Shitet truall, 212 M2, me hipoteke

Botuar më 15/12/2019
31.800,00 euro

KOMBINAT

rruga qe kthehesh per ne prush | 400 M2 | 24.000 Euro

Shitet toke, 400 M2, me hipoteke te rregullt.

Botuar më 14/12/2019
24.000,00 euro

400 M NGA MBIKALIMI I SHKOZETIT, NE DREJTIM TE KAVAJES, DURRES.

Rruga A.Goga , Hyrja-1 | 400 M2 | 4.000.000 Leke

Truall ndertime me certifikat pronesie, e pajisur me energji elektrike dhe uje, 400 M2

Botuar më 14/12/2019
4.000.000 leke

OKAZION! SHITET TOKE ME HIPOTEKE! BUZE RRUGES KRYESORE QE LIDH FSHATI PRUSH ME TIRANEN,

ngjitur me F&M Reklama, 400m nga rruga kryesore Tiane-Ndroq, | 8.680 M2 | 824.600 Euro

Shitet toke, 8.680 M2, me hipoteke, çertifikate pronesie. E-mail: kkalafatas@aol.com / evrofoam_albafoam@yahoo.gr

Botuar më 14/12/2019
824.600,00 euro

OKAZION!!! BERXULLE, RRUGA PER NE RINAS,

ne rruge kryesore | 8.500 M2 | 467.500 Euro

Shitet toke, sip, 8.500 M2, me hipoteke. E-mail: kkalafatas@aol.com / evrofoam_albafoam@yahoo.gr

Botuar më 14/12/2019
467.500,00 euro

FSHATI KRYEZI

Komuna Petrele | 30.000 M2 | 45.000.000 Leke

Shitet toke, 30.000 M2, me dokumenta te rregullta.

Botuar më 13/12/2019
45.000.000 leke

PETRELE

fshati Barbas, shitet | 8.000 M2 | 7.500.000 Leke

Toke, 8.000 M2

Botuar më 13/12/2019
7.500.000 leke

KOMUNA PETRELE,

fshati Hekal, | 1.600 M2 | 3.000.000 Leke

Shitet toke,, 1.600 M2, me burim uji brenda tokes.

Botuar më 13/12/2019
3.000.000 leke

KAMEZ

BUZE RRUGES DYTESORE E ASFALTUAR | 402 M2 | 2.700.000 Leke

Shitet toke truall, 402 M2, me dokumenta te rregullta, e pershtatshme per biznes dhe banim

Botuar më 13/12/2019
2.700.000 leke
)