Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA DURRESIT

prane Bar-Kafe Mullirit Vjeter | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Ambjent 1+1 me sip prej 100 m2, ne katin e dyte, koridor i madh, ballkon dhe tualet, i pershtashem per zyra, qender kursesh etj, 100 M2

Botuar më 07/07/2020
400,00 euro

NE AUTOSTRADEN TIRANE -VORE

prane QTU | 2.900 M2 | 275.500 Euro

OKAZION Shitet Toke rresht i dyte nga rruga dytesore, buze rruge me asfalt, siperfaqe 2900 m2 me Hipoteke, e vlefshme per ndeertim industrial, fabrike, magazine etj. Cmimi 95 Euro/m2., 2.900 M2

Botuar më 07/07/2020
275.500,00 euro

NE DURRES

te mali i robit mbas pishave te buta , afer rruges kryesore | 500 M2 | 55.000 Euro

Shitet toke, 500 M2, me certifikate pronesie ,

Botuar më 07/07/2020
55.000,00 euro

VORE

mucaj | 1.000 M2 | 60.000 Euro

Shitet toke me siperfaqe 1000m2 (ose me shume) buze rruge lagje prone e pershtatshme per ndertim shtepie,vile etj...cmimi 60 000euro i padiskutueshem,mundesi nderrimi me makine me vlere deri ne 20 000euro + diferencen, 1.000 M2

Botuar më 07/07/2020
60.000,00 euro

200M MBRAPA CASA ITALIAS

ne zone te mire | 700 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera truall ndertimi me sip., 700 M2, I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 07/07/2020
40.000 leke/muaj

KASHAR

500m nga autostrada ne koder. Me pamje nga autostrada prapa mobileri ajax. | 750 M2 | 62.000 Euro

Pamje qetesi ajer i paster. Me hipoteke. Pershtatshem per shtepi. Zone e studiuar per 2+1 kate, 750 M2

Botuar më 07/07/2020
62.000,00 euro

PRAPA VILAVE ROLLING HILS

vetem 7 minuta larg Qendres Tregtare Teg | 1.500 M2 | 97.500 Euro

Shitet toke, 1.500 M2, Cmimi okazion

Botuar më 06/07/2020
97.500,00 euro

PEZE HELMES

Frigo Food | 9.000 M2 | 342.000 Euro

Shitet Toke pemtore e pajisur me dokumentacion te rregull pronesie. Ka te gjitha facilitetet rruga asfalt energji elektrike uj etj, 9.000 M2

Botuar më 05/07/2020
342.000,00 euro

SAUK

Sauk | 3.000 M2 | 149.000 Euro

Shitet toke ne Sauk. Forme e rregullt gjeometrike, 3.000 M2

Botuar më 04/07/2020
149.000,00 euro

ARMATHE, DURRES

Durres | 4.500 M2 | 7.000.000 Leke

Shitet toke, 4.500 M2, Me certifikate pronesie. Vreshte dhe ullishte ne prodhim prej 7 vitesh. Shume e pershtatshme per truall. Uje dhe drita. Ndodhet prane zones se Gjirit te Lalzit, 4.500 M2

Botuar më 04/07/2020
7.000.000 leke
)