Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK SHKEMBI KAVAJES, BUZE RRUGE,

ne nje zone shume te mire | 1.000 M2 | 80.000 Euro

Shitet toke, 1.000 M2, me hipoteke, çertifikate pronesie. E pershtatshme per biznese te ndryshme tregetare.

Botuar më 25/08/2019
80.000,00 euro

FSHATI KRYEZI

Komuna Petrele | 30.000 M2 | 45.000.000 Leke

Shitet toke, 30.000 M2, me dokumenta te rregullta.

Botuar më 23/08/2019
45.000.000 leke

PISKUPAT, POGRADEC

Pojske | 21.205 M2 | 1.166.275 Euro

Shitet truall ndertimi, 21.205 M2

Botuar më 23/08/2019
1.166.275,00 euro

ZALL HERR

2 KM NGA ZALL HERRI | 3 Dylym | 1 Euro

Shitet toke, 3 Dylym, me siperfaqe 3 dylym e lart, me dokumenta te rregullta e certifikate pronesie, me uje te pijshem dhe vaditje, e pershtatshme per aktivitet biznesi, cmimi i arsyeshem

Botuar më 23/08/2019
1,00 euro

KASHAR

prane autostrades | 750 M2 | 45.000 Euro

Shitet truall, 750 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 23/08/2019
45.000,00 euro

NE IB-E

Ne autostraden Tirane-Elbasan | 1.600 M2 | 80.000 Euro

Shitet truall, 1.600 M2, Me certifikate pronesie

Botuar më 23/08/2019
80.000,00 euro

PISKUPAT, POGRADEC

Piskupat | 309 M2 | 30.900 Euro

Shitet toke, 309 M2, Me dokumenta te rregullta hipotekore (certifikate pronesie, viti 2018, me tapi sulltanore)

Botuar më 22/08/2019
30.900,00 euro

KAMEZ

ne qender | 5.600 M2 | 13.000.000 Leke

Shitet toke, 5.600 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 22/08/2019
13.000.000 leke

FUSHE PREZE

Fushe Preze | 7.000 M2 | 189.000 Euro

OKAZION!!!!!! Ne Tirane ne Fushe Preze ne rrugen Rinas-Ahmetaq SHITET toke me siperfaqe 7.000 m2. Toka ndodhet ne zone te studiuar per kapanone dhe ndertime industriale gjithashtu disponon Certifikate Pronesie.Cmimi 27 euro/m2.Per cdo informacion kontaktoni ne:Cel. 0684109062, E-mail. onlineprona@gmail.com, 7.000 M2

Botuar më 22/08/2019
189.000,00 euro

TIRANË-MEZEZ

500 metra larg Nga top-chanel | 6.000 M2 | 300.000 Euro

Shitet Toka per ndertime magazine ,kapanone ,fabrika biznese te ndryshme, 6.000 M2

Botuar më 22/08/2019
300.000,00 euro