Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

FIRMA E NDERTIMIT "PESE VELLEZERIT"

kerkon te blej | 1.200 M2 | 1 Leke

Truall ndertimi me siperfaqe nga 600m² deri, 1.200 M2, me % me pronarin e toke Munde...

Botuar më 17/06/2018
1 leke

AUTOSTRADA DURRES TIRANE

fshati Marikaj | 1.500 M2 | 110.000 Euro

Shitet truall, 1.500 M2, me dokumenta te rregullta ose nderrohet me ap ne Tirane

Botuar më 21/06/2018
110.000,00 euro

LANABREGAS

Lanabregas | 10.000 M2 | 220.000 Euro

Shitet toke, ne zonen e Lanabregas. Kjo zone ka marre shume zhvillim kohet e fundit pasi eshte shume atraktive per ndertime dhe investime te huaja. Realpas ka nje super okazion per klientet : Siperfaqe : 10000 m2 Cmimi: 22 Euro/m2 (Cmimi i zones eshte mesatarisht 50 Euro/m2) Shenim: me Hipoteke dhe e kthyer ne zone te pershtatshme per ndertim., 10.000 M2

Botuar më 21/06/2018
220.000,00 euro

RR. "THANAS ZIKO", MBRAPA VILES GOLD,

ne nje zone shume te mire dhe te qete, | 85 M2 | 40.000 Euro

Shitet truall per ndertim, 85 M2, dokumenta te rregullta, me hipoteke. Shitet per arsye familjare

Botuar më 21/06/2018
40.000,00 euro

KASHAR, KM. 7

500m larg autostrades | 3.700 M2 | 120.000 Euro

Shitet truall, 3.700 M2, 80.000 Euro pa dokumenta dhe me dokumenta

Botuar më 21/06/2018
120.000,00 euro

BERAT,

tek Xhamia, | 63 M2 | 2.000.000 Leke

Shitet toke, 63 M2, me hipoteke

Botuar më 20/06/2018
2.000.000 leke

NE SPILLE, KAVAJE,

300m larg bregut te detit | 1.000 M2 | 40.000 Euro

Shitet toke,, 1.000 M2

Botuar më 20/06/2018
40,00 euro/m2

MYSLYM SHYRI

pas Vodafone | 47 M2 | 18.000.000 Leke

Shitet truall me hipotek, 47 M2, Edhe ndertesa 47m²

Botuar më 20/06/2018
18.000.000 leke

BORSH SARANDE

buze detit | 2.000 M2 | 180.000 Euro

Shitet toke, 2.000 M2

Botuar më 20/06/2018
180.000,00 euro

BËRZHITË

BUZË RRUGE, KM12 RRUGA TIRANE-ELBASAN | 2.500 M2 | 125.000 Euro

Shitet toke ose jepet me qera, 2.500 M2, gjendja: shume e mire, dokumenta të rregullta te vjetra dhe te reja, toke e trasheguar. Shitet edhe e ndare ne 2 pjese. Mundesi investimi per biznese

Botuar më 20/06/2018
50,00 euro/m2

GOLEM,

100m mbi Hekurudhën, | 510 M2 | 3.500.000 Leke

Shitet truall me sip., 510 M2, me çertifikate pronesie

Botuar më 20/06/2018
3.500.000 leke