Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHKOZE

prane Nyjes se Betoni | 5.385 M2 | 807.750 Euro

Shitet toke, 5.385 M2, me hipoteke te rregullt, I pershtatshem per cdo lloj ndertimi.

Botuar më 19/11/2018
807.750,00 euro

AUTOSTRADA QAF KASHAR RINAS, KM. 2, BERXULL,

200m majtas, ne zone rezidenciale banimi dhe ne nje pozicion mjaf te bukur, me mundesi per cdo lloj ndertimi, | 1.200 M2 | 78.000 Euro

Shitet toke, 1.200 M2, toke e rrethuar, mbjelle me pemtore, vreshte, uje 24h (me sonde), drita, rruge e asfaltuar. Me hipoteke, çertifikate pronesie.

Botuar më 19/11/2018
78.000,00 euro

KASHAR 2

City Park | 9 Dylym | 18.000.000 Leke

Shitet toke, 9 Dylym, me dokumenta te rregullta

Botuar më 19/11/2018
18.000.000 leke

DURRES

Shkozet, 60m nga rruga kryesore | 735 M2 | 125.000 Euro

Shitet toke, 735 M2, gjendja: e mire, me certifikate pronsie te rregullt

Botuar më 19/11/2018
125.000,00 euro

BULEVARDI BLU KAMEZ

fabrika Everest | 500 M2 | 42.500 Euro

Shitet truall ndertimi, 500 M2, me hipoteke

Botuar më 19/11/2018
42.500,00 euro

LUNDER

perball qendres BLUR | 4.500 M2 | 630.000 Euro

Shitet toke, 4.500 M2, me certifikat pronesie te sapo rifreskuar, e pershtatshme per cfardo lloj biznesi, ndertim ose vila

Botuar më 19/11/2018
630.000,00 euro

NE ZONEN E SANATORIUMIT

prane qendres se Autizmit, ne Collak | 700 M2 | 70.000 Euro

Shitet truall, 700 M2, E rrethuar dhe shume e pershtatshme per vile banimi. Me hipoteke

Botuar më 19/11/2018
70.000,00 euro

PETRELE, TIRANE

Mbi Panto Resort | 3.000 M2 | 69.000 Euro

Shitet truall ndertimi me siperfaqe nga 1000 deri ne 3000 m², 3.000 M2, Vendodhja eshte fantastike! I pershtatshem per kampus, resort me shtepi druri etj.

Botuar më 19/11/2018
69.000,00 euro

TE LIQENI I FARKES

FARKE | 7.800 M2 | 936.000 Euro

Toke ne shitje me studim urbanistik. Me hipoteke, 7.800 M2, Agjensia 'INF 93', Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 16/11/2018
936.000,00 euro

TE LIQENI I FARKES

NE FARKE | 4.000 M2 | 480.000 Euro

Toke ne shitje me studim urbanistik. Me hipoteke, 4.000 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 16/11/2018
480.000,00 euro