Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. "SUL BEGA"

brenda unazes, afer gjimnazit Partizani dhe shkolles 4 Deshmoret | 252 M2 | 264.600 Euro

Shitet truall sip., 252 M2, shtepia 37m². Me certifikate pronesie. Cmimi truallit.

Botuar më 16/07/2018
1.050,00 euro/m2

PRUSH

ne hyrje | 200 M2 | 90 Euro

Shitet truall, 200 M2

Botuar më 16/07/2018
90,00 euro

SARANDE

Siper lokalit Gjon | 400 M2 | 62.000 Euro

Shitet truall, 400 M2

Botuar më 16/07/2018
62.000,00 euro

OKAZION!!! DURRES, SHITET TOKE ME HIPOTEKE!!! TEK KATER RRUGET E FLLAKES,

DURRES, buze rruges krysore, | 12.000 M2 | 240.000 Euro

Shitet ose jepet me qera toke, 12.000 M2, I pershtatshem per çdo lloj biznesi. Me hipoteke.

Botuar më 16/07/2018
20,00 euro/m2

SHKOZE

500 m siper Kryegjyshatës Botërore Bektashiane | 480 M2 | 45.000 Euro

Shitet toke me dokumenta te rregullta, 480 M2

Botuar më 16/07/2018
45.000,00 euro

RR. "KORCE VOSKOPOJE",

KM 6 | 5.000 M2 | 150.000 Euro

Shitet toke, 5.000 M2, me dokumenta te rregullta, brenda kesaj sip. ka nje objekt 1000 m². I rrethuar, uje, drita

Botuar më 16/07/2018
30,00 euro/m2

SAUK

tek Xibraket | 400 M2 | 100.000 Euro

Shitet toke, 400 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 14/07/2018
250,00 euro/m2

MARQINET 2,

Vore, 1.5km nga qendra e Vores | 500 M2 | 10.000 Euro

Shiten dy troje, Brenda vijes se verdhe, secili truall, 500 M2, me certificate pronesie, rruge e asfaltuar, trojet jane perballe njeri tjetrit, zone urbane e qete ne zhvillim e siper. Per te dy trojet cmimi okaziom. Secili trruall

Botuar më 14/07/2018
10.000,00 euro

NE POGRADEC

Perballe valutes | 200 M2 | 60.000 Euro

Shitet truall, 200 M2

Botuar më 13/07/2018
60.000,00 euro

BUZE AUTOSTRADES TIRANE-KASHAR,

PRANE RADIOSTACIONIT | 12.000 M2 | 1.680.000 Euro

Shitet truall (44m x 270m). Me hipoteke, 12.000 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 13/07/2018
140,00 euro/m2