Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

IBE,

Komuna Berzhite, ngjitur me rrugen nacionale te vjeter, | 5.000 M2 | 20.000.000 Leke

Shitet toke, 5.000 M2, me çertifikate pronesie, mund te ndahet edhe ne pjese

Botuar më 20/11/2019
20.000.000 leke

RR. XHEMAL DERVISHI

Babrru, Koder Ullishta, Paskuqan | 3.000 M2 | 120.000 Euro

Shitet toke, 3.000 M2, per ndertim me certifikate pronesie, kodrine e pershtatshme per vila, ajer i paster, rruge e asfaltuar

Botuar më 20/11/2019
120.000,00 euro

FSHATI KRYEZI

Komuna Petrele | 30.000 M2 | 45.000.000 Leke

Shitet toke, 30.000 M2, me dokumenta te rregullta.

Botuar më 19/11/2019
45.000.000 leke

PETRELE

fshati Barbas, shitet | 8.000 M2 | 7.500.000 Leke

Toke, 8.000 M2

Botuar më 19/11/2019
7.500.000 leke

KOMUNA PETRELE,

fshati Hekal, | 1.600 M2 | 3.000.000 Leke

Shitet toke,, 1.600 M2, me burim uji brenda tokes.

Botuar më 19/11/2019
3.000.000 leke

RR. OSO KUKA

prane rezidences amerikane | 510 M2 | 200.000 Euro

Shitet truall ndertimi, 510 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 19/11/2019
200.000,00 euro

BALDUSHK,

ne zone te mire, | 1.500 M2 | 30.000 Euro

Shitet toke, 1.500 M2, me hipoteke. E peshtatshme per çdo lloj biznesi.

Botuar më 19/11/2019
30.000,00 euro

SAUK

Ne qender te Saukut | 2.900 M2 | 200.000 Euro

Toka ndodhet në Sauk. • Informacion mbi tokën: Sipërfaqja e tokës : 2900 m2 • Me hipotek, 2.900 M2, bosh, gjendja: shume e mire, • Pranë rrugës kryesore • I përshtatshëm për ndërtim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Botuar më 19/11/2019
200.000,00 euro

DURRES

Shkozet | 1.000 M2 | 600 Euro

Jepet me qera truall, 1.000 M2, e nivelizuar dhe e rrethuar me kangjella, mund ti shtohen dhe 1000m² te tjera, me dokumenta te rregullta, e rivleresuar dhe me certifikate pronesie

Botuar më 19/11/2019
600,00 euro/muaj

MYSLYM SHYRE

Truall | 135 M2 | 100.000 Euro

Shitet Truall,ne nje zone shume te preferuar, 135 M2, me certifikate pronesie,nje mundesi e mire per ndertim.Na kontaktoni

Botuar më 18/11/2019
100.000,00 euro
)