Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

YZBERISHT

Yzberisht | 8.125 M2 | 12.000.000 Leke

Ne Tirane ne Yzberisht per te gjithe te apasionuarit dhe kultivuesit e tokes dhe te pemeve SHITET toke me siperfaqe 8.125 m2. Toka ndodhet ne pllajen e nje kodre te tarracuar dhe eshte shume e pershtateshme per mbjelljen e ullinjve, agrumeve dhe pemeve frutore. Toka disponon Certifikate PronesieCmimi 12 milion leke (te reja).Per informacion kontaktoni Cel. 0684109062E-mail. onlineprona@g, 8.125 M2, 1 ambjent, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 21/02/2020
12.000.000 leke
)