Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NE BREGDET TE SEMANIT

Ne zonen e Fierit | 14 Hektar | 5 Euro

Shitet toke me cmim 5 euro m2, 14 Hektar, brenda eshte dhe laguna

Botuar më 14/11/2018
5,00 euro

LEZHE

fshati Troshan, afer qytetit Lezhe | 5.452 M2 | 2.200.000 Leke

Shitet Ullishte, 5.452 M2, 200 rrenje ullinj 5 vjecar, zone kodrinore tipike per kultivimin e ullirit. Me certifikat pronesie

Botuar më 12/11/2018
2.200.000 leke

TIRANE

Pellumbas | 950 M2 | 2.850.000 Leke

Zone e qete e rrethuar me ullinj, me pamje nga tirana. e aksesueshme me Shpellen e zeze dhe me lumin Erzen, 950 M2

Botuar më 09/11/2018
2.850.000 leke