Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BERXULL, TIRANE

Rinas, Tirane | 6.800 M2 | 250.000 Euro

Shitet, toke 6800 m2, cmim 250000 euro ne Berxull! Toka ndodhet ne Berxull 100 m nga rruga kryesore e Rinasit , e aksesueshme me rruge makine e asfaltuar deri tek prona. Prona eshte me dokumenta te rregullta. Cmim i negociueshem!, 6.800 M2

Botuar me 13/11/2018
250.000,00 euro

RRUGA SHENJT LEONARDO MURIALDO

Unaza e Madhe e Fierit , Rruga Alush Frakulla | 5.000 M2 | 130.000 Euro

Shitet Toke me Hipoteke e Certifikate Pronesie (ne pronesi te nje personi te vetem). Ndodhet ne Zone Qendrore me mundesi investimi, kryqezim rrugesh kryesore dhe ka PPV te miratuar (Sherbimi+Bujqesore ne kufi me Banese per Leje), 5.000 M2

Botuar me 13/11/2018
26,00 euro/m2

DURRES, SEKTORI FLLAKE

Afer rruges per ne sektor rinia | 13.000 M2 | 260.000 Euro

Shitet toke, 13.000 M2

Botuar me 12/11/2018
260.000,00 euro

GJIROKASTER

mbi Aznak | 6.800 M2 | 3.200.000 Leke

Shitet toke, 6.800 M2, me certifikate pronesie dhe hipoteke

Botuar me 12/11/2018
3.200.000 leke

KAVAJE,

Ura e Dracit | 14.000 M2 | 140.000 Euro

Shitet toke bujqesore, 14.000 M2, 1 ambjent, me hipoteke. Pershtatet per cdo lloj aktiviteti. Shitet per arsye emigrimi

Botuar me 12/11/2018
10,00 euro/m2

DURRES

ne Bishtkamez | 4.000 M2 | 60.000 Euro

Shitet toke, 4.000 M2, me dokumenta. zone industriale

Botuar me 12/11/2018
15,00 euro/m2

MARIKAJ

tek vila | 4.000 M2 | 220.000 Euro

Shitet toke, 4.000 M2, e rrethuar me avlli, me certifikate pronesie, mund te ndahet edhe me pjese, e pershtatshme per ndertim per aktivitet.

Botuar me 10/11/2018
55,00 euro/m2

VALBONE NE QENDER NGJITUR RRUGES KRYESORE

Valbone ne qender ngjitur rruges kryesore | 1.600 M2 | 60.000 Euro

Eshte me Certifikat pronesie pa asnje problem, me uji e me korent ngjitur asfaltit rruges kryesore per ne Valbone, me potencial per bizness., 1.600 M2

Botuar me 10/11/2018
60.000,00 euro

KASHAR

1KM NGA City Park | 42 Dylym | 1.680 Euro

Shitet toke, 42 Dylym, me dokumenta

Botuar me 10/11/2018
40,00 euro/dylym

RRUGA E KAVAJES

afer Globe | 300 M2 | 150.000 Euro

Shitet toke, 300 M2, mundesi per ndertim pallati, me hipotek

Botuar me 09/11/2018
150.000,00 euro