Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LUSHNJE,

tek Fabrika e Tullave (e reja), | 2.700 M2 | 27.000 Euro

Shitet toke bujqesore, 2.700 M2, si dhe Vreshte me sip. 2.200m² ne Kashtbardh te Lushnjes. Me hipoteke, çertifikate pronesie.

Botuar më 24/06/2018
10,00 euro/m2

TIRANE, MBRAPA CITY PARK

Mbrapa City Park | 2.500 M2 | 3.000.000 Leke

Shitet toke me sip. 2500 m2, fshati Kuc, mbrapa City Park, me 25 rrenje ullinj, nga e cila 45 m2 truall nga objekt ekzistues me mundesi zhvillimi, 2.500 M2

Botuar më 23/06/2018
3.000.000 leke

MULLET

Mullet | 3.500 M2 | 75.000 Euro

Shitet toke me siperfaqe 3500 m2, ne rrugen e vjeter Tirane-Elbasan. Toka eshte e pozicionuar prane rruges kryesore dhe me dalje ne lumin Erzen. Cmimi okazion, pozicioni strategjik, e bejne kete prone te pershtatshme per investim dhe per zhvillimin e bizneseve te ndryshme., 3.500 M2, gjendja: e re

Botuar më 22/06/2018
75.000,00 euro

FIER,

Komuna Libofsh | 500.000 M2 | 2.000.000 Euro

Shitet toke bujqesore, sip.50 ha ose, 500.000 M2, me hipoteke te rregullt, toke e trashiguar. Çmimi

Botuar më 22/06/2018
4,00 euro/m2

KAVAJE,

Ura e Dracit | 14.000 M2 | 140.000 Euro

Shitet toke bujqesore, 14.000 M2, 1 ambjent, me hipoteke. Pershtatet per cdo lloj aktiviteti. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 22/06/2018
10,00 euro/m2

OKAZION !!!

Kashar | 31.700 M2 | 2.694.500 Euro

Toka është e pozicionuar në zonën e Kasharit, prane City Park .Mundësi të shumta shfrytëzimi . Pozicion gjeografik i favorshëm . Buzë rruge ME HIPOTEKE, 31.700 M2

Botuar më 22/06/2018
2.694.500,00 euro

RINASIT

Autostrada Tirane Durres prane mbikalimit te Rinasit | 11.000 M2 | 1.100.000 Euro

Toka ndodhet në zonen e Autostrades Tirane Durres prane mbikalimit te Rinasit . Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor., 11.000 M2

Botuar më 22/06/2018
100,00 euro/m2

FUSHE PREZE

në periferi te qyteti të Tiranës | 5.167 M2 | 120.000 Euro

Shitet tokë, 5.167 M2, bosh, gjendja: shume e mire, dokumentacion të rregullt hipotekor

Botuar më 22/06/2018
120.000,00 euro

PETRELE, TIRANE

Mbi Panto Resort | 1.000 M2 | 23.000 Euro

Shitet toke, 1.000 M2

Botuar më 22/06/2018
23,00 euro/m2

FIER

lagjia 15 tetori,prane shkolles "Mark Dashi" | 380 M2 | 4.000.000 Leke

Shitet truall ndertimi me certifikate pronesie, 380 M2

Botuar më 21/06/2018
4.000.000 leke