Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

STACIONI I FUNDIT I TUFINES, RR. “ARBRIT”,

prane Kafe LAVAZZA, ne rruge keryesore | 3.000 M2 | 150000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Toke bujqesore
Stacioni i fundit i Tufines, Rr. “Arbrit”,, prane Kafe LAVAZZA, ne rruge keryesore, 3.000 M2, 150.000 euro
Përshkrim

Shitet toke bujqesore, 3.000 M2, munde te shitet me pjese te ndryshme, me hipoteke. i pershtatshem per cdo lloj ndertimi. Shitet per arsye personale. Çmimi aktual i zones eshte 100 e/m² dhe shitet me cmim okazion.

50,00 euro/m²

Botuar më 17/05/2019

Telefon