Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

FARKE

prane liqenit farke ngjitur me nje kompleks te ndertuar. | 840 M2 | 84.000 Euro

Shitet toke me dokumenta te rregullta. Forme drejtekendeshi, 840 M2

Botuar më 24/08/2019
84.000,00 euro

MJULL, BATHORE

prane tegut | 7.000 M2 | 700.000 Euro

Shitet toke me dokumentate rregullta. Forme drejtekendeshi dhe ka studim per ndertim, 7.000 M2

Botuar më 24/08/2019
700.000,00 euro

DAIAS

URA E VOGEL | 1.500 M2 | 7.000.000 Leke

Shitet toke, 1.500 M2, me dokumenta

Botuar më 24/08/2019
7.000.000 leke

AUSTRADA TIRANE DURRES

tek Megatek-u | 2.800 M2 | 140.000 Euro

Shitet toke, 2.800 M2, me dokumenta te rregullta. I pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 24/08/2019
140.000,00 euro

KAVAJE

Ura e Dracit | 14.000 M2 | 140.000 Euro

Shitet toke bujqesore, 14.000 M2, 1 ambjent, me hipoteke. Pershtatet per cdo lloj aktiviteti. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 22/08/2019
140.000,00 euro

LAGUNA E PATOKUT

Fshati Gurez , Lezhe | 12.500 M2 | 125.000 Euro

Shitet toke + Truall, 12.500 M2, e trasheguar dhe me hipoteke

Botuar më 22/08/2019
125.000,00 euro

BALDUSHK

Kocaj | 2.400 M2 | 6.000.000 Leke

Shitet toke, 2.400 M2, Leje ndertimi per vile 1 kateshe. Dokumentet e pronesise te rregullta. Infrastrukture e ndertuar e rrugeve

Botuar më 21/08/2019
6.000.000 leke

FARKE PRANE RESTORANT "NARI"

prane restorant nari | 40.000 M2 | 3.200.000 Euro

40.000 M2

Botuar më 21/08/2019
3.200.000,00 euro

DURRES SHEN VLASH

Durres Shen Vlash | 12.500 M2 | 300.000 Euro

SHITET TOKE DHE SERA XHAMI. Ne Durres ne Shen Vlash SHITET toke me sip.12.500 m2 brenda se ciles jane te vendosura sera prej xhami funksionale per prodhime bujqesore. Serat mbulojne 2.500 m2 te tokes dhe jane te paisura me impiantin e ngrohjes dhe me impiantin e vaditjes. Cmimi 300.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062 E-mail. onlineprona@gmail.com, 12.500 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/08/2019
300.000,00 euro

1KM NGA AUTOSTRADA DURRES-TIRANE, RRUGA E FLLAKES (DURRES)

buze rruges kryesore | 14.000 M2 | 560.000 Euro

Shitet toke, 14.000 M2, me dokumenta te rregullta, uje, drita te garantuara, shitet komplet ose e ndare.

Botuar më 20/08/2019
560.000,00 euro