Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

VLORE

Narte | 4 Dylym | 7.000.000 Leke

Shitet toke me tapi, planimetri te rregullt, shume afer me detin, toke mjaft cilesore dhe e bukur, shitet toke bujqesore, 4 Dylym, pershtatet per ndertese

Botuar më 21/06/2018
7.000.000 leke

NE DAJT

afer | 15 Dylym | 250.000 Euro

Shitet toke +vodites 24 ore, 15 Dylym, Ndertese 2 kateshe 11 me 5 + stalle 22 me 7 120 koke dhi

Botuar më 20/06/2018
250.000,00 euro

VOSKOPOJ

NE FSHAT | 500 M2 | 300.000 Leke

Shitet toke, 500 M2, me dokumenta

Botuar më 20/06/2018
300.000 leke

RRUGA TIRAN-DURRES

KOMUNA NDROQ | 4.000 M2 | 12.000.000 Leke

Shitet toke, 4.000 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 20/06/2018
3.000 leke/m2

BORSH

Sarande | 1.000 M2 | 90.000 Euro

Shitet toke, 1.000 M2, Me certifikate pronesie

Botuar më 20/06/2018
90,00 euro/m2

RINASIT

Autostrada Tirane Durres prane mbikalimit te Rinasit | 11.000 M2 | 1.100.000 Euro

Toka ndodhet në zonen e Autostrades Tirane Durres prane mbikalimit te Rinasit . Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor., 11.000 M2

Botuar më 19/06/2018
100,00 euro/m2

FUSHE PREZE

në periferi te qyteti të Tiranës | 5.167 M2 | 120.000 Euro

Shitet tokë, 5.167 M2, bosh, gjendja: shume e mire, dokumentacion të rregullt hipotekor

Botuar më 19/06/2018
120.000,00 euro

OKAZION !!!

Kashar | 31.700 M2 | 2.694.500 Euro

Toka është e pozicionuar në zonën e Kasharit, prane City Park .Mundësi të shumta shfrytëzimi . Pozicion gjeografik i favorshëm . Buzë rruge ME HIPOTEKE, 31.700 M2

Botuar më 19/06/2018
2.694.500,00 euro

TRAGJAS, ORIKUM, VLORE

100M NGA AUTOSTRADA EKZISTUESE | 21.000 M2 | 840.000 Euro

Shitet toke, 21.000 M2, me dokumenta te rregullta hipotekore

Botuar më 19/06/2018
40,00 euro/m2

BABRRU

afer Komunes | 1.700 M2 | 7.650.000 Leke

Shitet toke bujqesore, 1.700 M2

Botuar më 19/06/2018
4.500 leke/m2