Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

VLORE

Narte | 4 Dylym | 7.000.000 Leke

Shitet toke me tapi, planimetri te rregullt, shume afer me detin, toke mjaft cilesore dhe e bukur, shitet toke bujqesore, 4 Dylym, pershtatet per ndertese

Botuar më 18/09/2018
7.000.000 leke

UNAZA E MADHE E FIERIT

Rruga Shenjt Leonardo Murialdo, Rruga Alush Frakulla | 5.000 M2 | 135.000 Euro

Shitet Toke me Hipoteke e Certifikate Pronesie (ne pronesi te nje personi te vetem). Ndodhet ne Zone Qendrore me mundesi investimi, kryqezim rrugesh kryesore dhe ka PPV te miratuar (Sherbimi+Bujqesore ne kufi me Banese per Leje), 5.000 M2

Botuar më 18/09/2018
27,00 euro/m2

MARIKAJ

autostrada Tirane-Durres | 1.700 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera toke (ose shitet 80 euro/m²), 1.700 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 1

Botuar më 18/09/2018
50.000 leke

RRUGA TIRAN-DURRES

KOMUNA NDROQ | 4.000 M2 | 12.000.000 Leke

Shitet toke, 4.000 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 17/09/2018
3.000 leke/m2

DURRES AFER DETIT,

ne Porto Romano | 330 M2 | 7.000 Euro

Shitet Toke, 330 M2

Botuar më 17/09/2018
7.000,00 euro

VORE

rruga dytesore Tirane-Vore | 5.000 M2 | 120.000 Euro

Shitet toke, 5.000 M2, uje dhe drita, me certifikate pronesie, shitet dhe me pjese

Botuar më 17/09/2018
24,00 euro/m2

KOMUNA BERZHITE

50m afer saj | 1.400 M2 | 70.000 Euro

Shitet toke, 1.400 M2

Botuar më 17/09/2018
70.000,00 euro

YZBERISHT

mbrapa karburant Gega | 1.500 M2 | 150.000 Euro

Shitet toke are, 1.500 M2

Botuar më 17/09/2018
150.000,00 euro

TE SANATORIUMI, RRUGA E XHABAZEVE

TE SPITALET | 900 M2 | 100.000 Euro

Shitet toke, 900 M2, me hipotek

Botuar më 14/09/2018
100.000,00 euro

VORE

Perball Craco ne autostrade | 4.900 M2 | 661.500 Euro

Shitet toke, 4.900 M2

Botuar më 14/09/2018
135,00 euro/m2