Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PEZE

2 KM NGA LAPIDARI | 2.000 M2 | 80.000 Euro

Shitet toke, 2.000 M2, me dokumenta

Botuar më 16/11/2018
80.000,00 euro

FARKE E MADHE

500m siper News 24 | 3.000 M2 | 12.000.000 Leke

Shitet toke, 3.000 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 16/11/2018
12.000.000 leke

TIRANE -DURRES

Ndroq, perball me Parkun Ashik, 100 m larg rruges nacionale | 5.300 M2 | 212.000 Euro

Shitet toke me 250 rrenj ullinj, 5.300 M2, me dokumenta te rregullta, mundesi kleringu

Botuar më 16/11/2018
212.000,00 euro

ISH PROFARMA,

ne zone te mire | 394 M2 | 256.100 Euro

Shitet toke dhe shtepi, 394 M2, me certifikat pronesie, jepet per ndertim

Botuar më 15/11/2018
256.100,00 euro

BERXULL

Rinas, Tirane | 6.800 M2 | 250.000 Euro

Shitet toke 6800 m2, cmim 250000 euro ne Berxull! Toka ndodhet ne Berxull 100 m nga rruga kryesore e Rinasit , e aksesueshme me rruge makine e asfaltuar deri tek prona. Prona eshte me dokumenta te rregullta. Cmim i negociueshem!, 6.800 M2

Botuar më 13/11/2018
250.000,00 euro

RRUGA SHENJT LEONARDO MURIALDO

Unaza e Madhe e Fierit , Rruga Alush Frakulla | 5.000 M2 | 130.000 Euro

Shitet Toke me Hipoteke e Certifikate Pronesie (ne pronesi te nje personi te vetem). Ndodhet ne Zone Qendrore me mundesi investimi, kryqezim rrugesh kryesore dhe ka PPV te miratuar (Sherbimi+Bujqesore ne kufi me Banese per Leje), 5.000 M2

Botuar më 13/11/2018
130.000,00 euro

DURRES, SEKTORI FLLAKE

Afer rruges per ne sektor rinia | 13.000 M2 | 260.000 Euro

Shitet toke, 13.000 M2

Botuar më 12/11/2018
260.000,00 euro

GJIROKASTER

mbi Aznak | 6.800 M2 | 3.200.000 Leke

Shitet toke, 6.800 M2, me certifikate pronesie dhe hipoteke

Botuar më 12/11/2018
3.200.000 leke

KAVAJE,

Ura e Dracit | 14.000 M2 | 140.000 Euro

Shitet toke bujqesore, 14.000 M2, 1 ambjent, me hipoteke. Pershtatet per cdo lloj aktiviteti. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 12/11/2018
140.000,00 euro

DURRES

ne Bishtkamez | 4.000 M2 | 60.000 Euro

Shitet toke, 4.000 M2, me dokumenta. zone industriale

Botuar më 12/11/2018
60.000,00 euro