Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DUSHK

km i pare nga rrethorrja pas ndertimeve, ne rrugen kryesore per ne Grabjan | 1.600 M2 | 4.160.000 Leke

Shitet toke Bujqesore, 1.600 M2, e pershtatshme per ndertime te medha. Me dokumenta te rregullta

Botuar më 17/11/2018
4.160.000 leke

SALLMONE, DURRES

PERBALLE KOMPLEKSIT "GJOKA", RRUGA E VJETER SUKTH-TIRANE, 150 m larg rruges kryesore | 2 Dylym | 4.500.000 Leke

Shitet toke bujqesore me sip.fiks 1 dylym e 750m2, 2 Dylym, me dokumenta te rregullta e certifikate pronesie

Botuar më 16/11/2018
4.500.000 leke

OKAZION! KORCE

SHEQERAS | 15.000 M2 | 75.000.000 Leke

Shitet toke, 15.000 M2, me certifikat pronesie

Botuar më 16/11/2018
75.000.000 leke

PEZE

2 KM NGA LAPIDARI | 2.000 M2 | 80.000 Euro

Shitet toke, 2.000 M2, me dokumenta

Botuar më 16/11/2018
80.000,00 euro

FARKE E MADHE

500m siper News 24 | 3.000 M2 | 12.000.000 Leke

Shitet toke, 3.000 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 16/11/2018
12.000.000 leke

TIRANE -DURRES

Ndroq, perball me Parkun Ashik, 100 m larg rruges nacionale | 5.300 M2 | 212.000 Euro

Shitet toke me 250 rrenj ullinj, 5.300 M2, me dokumenta te rregullta, mundesi kleringu

Botuar më 16/11/2018
212.000,00 euro

ISH PROFARMA,

ne zone te mire | 394 M2 | 256.100 Euro

Shitet toke dhe shtepi, 394 M2, me certifikat pronesie, jepet per ndertim

Botuar më 15/11/2018
256.100,00 euro

BERXULL

Tirane | 6.800 M2 | 250.000 Euro

Shitet toke! Toka ndodhet 100 m nga rruga kryesore e Rinasit , e aksesueshme me rruge makine e asfaltuar deri tek prona. Prona eshte me dokumenta te rregullta., 6.800 M2

Botuar më 13/11/2018
250.000,00 euro

RRUGA SHENJT LEONARDO MURIALDO

Unaza e Madhe e Fierit , Rruga Alush Frakulla | 5.000 M2 | 130.000 Euro

Shitet Toke me Hipoteke e Certifikate Pronesie (ne pronesi te nje personi te vetem). Ndodhet ne Zone Qendrore me mundesi investimi, kryqezim rrugesh kryesore dhe ka PPV te miratuar (Sherbimi+Bujqesore ne kufi me Banese per Leje), 5.000 M2

Botuar më 13/11/2018
130.000,00 euro

DURRES, SEKTORI FLLAKE

Afer rruges per ne sektor rinia | 13.000 M2 | 260.000 Euro

Shitet toke, 13.000 M2

Botuar më 12/11/2018
260.000,00 euro