Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

FLLAKË

Midis Fllakës dhe sektorit Rinia, | 18.000 M2 | 110.000 Euro

Shitet toke me cmim okazion disponon te gjith dokumentacionin , ka akses rruge deri t...

Botuar më 10/12/2018
110.000,00 euro

FIER,

Komuna Libofsh | 500.000 M2 | 2.000.000 Euro

Shitet toke bujqesore, sip.50 ha ose, 500.000 M2, me hipoteke te rregullt, toke e trashiguar. Çmimi

Botuar më 11/12/2018
2.000.000,00 euro

SAUK

TE LIQENI | 3.000 M2 | 450.000 Euro

Shitet toke, 3.000 M2, dhe nje pjese tjeter me 2000m²

Botuar më 10/12/2018
450.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

afer Globe | 300 M2 | 150.000 Euro

Shitet toke, 300 M2, mundesi per ndertim pallati, me hipotek

Botuar më 10/12/2018
150.000,00 euro

FLLAKË

Midis Fllakës dhe sektorit Rinia, | 18.000 M2 | 110.000 Euro

Shitet toke me cmim okazion disponon te gjith dokumentacionin , ka akses rruge deri tek toka, Cmimi vetem per pak dite., 18.000 M2

Botuar më 10/12/2018
110.000,00 euro

DAJT

prane lokal Pishat | 1.000 M2 | 15.000 Euro

Shitet toke, 1.000 M2

Botuar më 10/12/2018
15.000,00 euro

KOMUNA BERZHITE

50m afer saj | 1.400 M2 | 70.000 Euro

Shitet toke, 1.400 M2

Botuar më 10/12/2018
70.000,00 euro

GJIROKASTER

mbi Aznak | 6.800 M2 | 3.200.000 Leke

Shitet toke, 6.800 M2, me certifikate pronesie dhe hipoteke

Botuar më 07/12/2018
3.200.000 leke

SALLMONE, DURRES

PERBALLE KOMPLEKSIT "GJOKA", RRUGA E VJETER SUKTH-TIRANE, 150 m larg rruges kryesore | 2 Dylym | 4.500.000 Leke

Shitet toke bujqesore me sip.fiks 1 dylym e 750m2, 2 Dylym, me dokumenta te rregullta e certifikate pronesie

Botuar më 07/12/2018
4.500.000 leke

PEZE

2 KM NGA LAPIDARI | 2.000 M2 | 80.000 Euro

Shitet toke, 2.000 M2, me dokumenta

Botuar më 04/12/2018
80.000,00 euro

BERZHIT,

te Lapidari | 1.000 M2 | 40.000 Euro

Shitet toke, 1.000 M2, me hipotek, brenda ka edhe ullishte, ose nderrohet me apartament

Botuar më 03/12/2018
40.000,00 euro