Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PEZE HELMES,

buze rruges nacionale Tirane-Kavaje | 1.000 M2 | 10.000.000 Leke

Shitet toke, 1.000 M2, me dokumente te rregullta, e rrethuar + objekt biznesi

Botuar më 18/06/2018
10.000 leke/m2

KOMUNA PETRELE, TIRANE; FSHATI CELIK; 200 M LARG QENDRES TREGTARE TEG.

Shitet toke; me tapi te vjeter. | 3.000 M2 | 30.000.000 Leke

Toke, 3.000 M2

Botuar më 17/06/2018
30.000.000 leke

SHKALLNUR, DURRES,

prane shkolles 8-vjecare | 7.169 M2 | 15.000 Euro

Shitet toke, 7.169 M2, me dokumenta te rregullta, tapi te vjeter dhe tapi te re, pamje shume e bukur, mundesi ndarje ne 2 pjese. Cmimi per dynym

Botuar më 17/06/2018
15.000,00 euro

SAUK

tek ish-karburanti vjeter,prane hotel Viktoria | 720 M2 | 70.000 Euro

Shitet toke, 720 M2

Botuar më 16/06/2018
70.000,00 euro

PEZE HELMES ,

STADIUMI INTERNACIONAL TIRANE | 8.000 M2 | 700.000 Leke

Shitet toke, 8.000 M2

Botuar më 14/06/2018
700.000 leke

TE SANATORIUMI, RRUGA E XHABAZEVE

TE SPITALET | 900 M2 | 100.000 Euro

Shitet toke, 900 M2, me hipotek

Botuar më 14/06/2018
100.000,00 euro

LUSHNJE,

tek Fabrika e Tullave (e reja), | 2.700 M2 | 27.000 Euro

Shitet toke bujqesore, 2.700 M2, si dhe Vreshte me sip. 2.200m² ne Kashtbardh te Lushnjes. Me hipoteke, çertifikate pronesie.

Botuar më 14/06/2018
10,00 euro/m2

MARIKAJ

autostrada Tirane-Durres | 1.700 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera toke (ose shitet), 1.700 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 1

Botuar më 13/06/2018
50.000 leke

URA E BESHIRIT

SA KALON UREN | 1.000 M2 | 40.000 Euro

Shitet toke, 1.000 M2, dokumenta te rregullta, kufi are

Botuar më 12/06/2018
40,00 euro/m2

PETRELE, TIRANE

Mbi Panto Resort | 1.000 M2 | 23.000 Euro

Shitet toke, 1.000 M2

Botuar më 12/06/2018
23,00 euro/m2