Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KAVAJE

Ura e Dracit | 14.000 M2 | 140.000 Euro

Shitet toke bujqesore, 14.000 M2, 1 ambjent, me hipoteke. Pershtatet per cdo lloj aktiviteti. Shitet per arsye emigrimi. Kontakt vetem ne what's app

Botuar më 07/07/2020
140.000,00 euro

RROSKOVEC

Shitet toke 5600m2 Roskovec | 5.600 M2 | 19.999 Euro

Shitet tokë bujqësore ne Roskovec me letra, 5.600 M2, 5.600 ambjente, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/07/2020
19.999,00 euro

TEK LIQENI I FARKES

brenda unazes se madhe | 3.000 M2 | 297.000 Euro

Shite toke, 3.000 M2, toka eshte e pershtatshme per njesi banimi , ose vila , apo cdo lloj aktiviteti tjeter

Botuar më 06/07/2020
297.000,00 euro

SURREL

te Rexhekri | 17.000 M2 | 1.020.000 Euro

Shiten dy parcela toke bujqesore njera ne Surrel dhe tjetra ne Priske prane Dajti Park. Toka ne Surrel 2.000m2 me cmim 70 euro dhe ne Priske 15.000 m2 me cmim 30 euro m2., 17.000 M2

Botuar më 06/07/2020
1.020.000,00 euro

FUSHEFARKE

siper uzines traktoreve | 1.800 M2 | 108.000 Euro

Shitet toke, 1.800 M2

Botuar më 05/07/2020
108.000,00 euro

MBIKALIMI MJULL BATHORES

Ne daljen nga autostrada teg tek mblikalimi mjull bathores. | 1.676 M2 | 365.368.000 Euro

Shitet toke, 1.676 M2

Botuar më 05/07/2020
365.368.000,00 euro

RRUGA NENE TEREZA BERXULLE TIRANE

berxulle | 13.200 M2 | 660.000 Euro

Shitet toke ne fushe berxulle, afer autostrades se rrinasit, koordinata gjeografike 41382105/19714064. siperfaqa nga 2930 m2 deri ne 13200 m2 (sipas nevojes se klientit)., 13.200 M2

Botuar më 05/07/2020
660.000,00 euro

RRUGA ALUSH FRAKULLA

Unaza e Fierit , Rruga Leonardo Murialdo | 5.000 M2 | 130.000 Euro

Shitet toke me Hipoteke e Certifikate Pronesie. Toka eshte ne pronesi te nje personi te vetem dhe shitet direkt nga pronari. Zone me mundesi investimi dhe plan territori te miratuar., 5.000 M2

Botuar më 05/07/2020
130.000,00 euro

HAMALLAJ, DURRES

Durres | 4.500 M2 | 4.500.000 Leke

Shitet toke, 4.500 M2, Me certifikate pronesie. E pershtatshme per biznese bujqesore por edhe per truall. Shume prane plazhit Hamallaj., 4.500 M2

Botuar më 04/07/2020
4.500.000 leke

7 KM NGA QENDRA TREGTARE TEG

nuze rruges kryesore Tirane - Elbasan | 700 M2 | 49.000 Euro

Shitet toke, 700 M2, me hipoteke, brenda ka edhe ullishte, ose nderrohet me apartament

Botuar më 03/07/2020
49.000,00 euro
)