Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SAUK

Fark e vogel | 500 M2 | 33.000 Euro

Shitet toke, 500 M2, me certifikate pronesie

Botuar më 18/10/2019
33.000,00 euro

LINZE

afer liqenit | 600 M2 | 45.000 Euro

Shitet toke, 600 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 18/10/2019
45.000,00 euro

LUSHNJE

komuna Terbuf | 14 Dylym | 5.110.000 Leke

Shitet toke, 14 Dylym, me certefikate pronesie

Botuar më 16/10/2019
5.110.000 leke

AUTOSTRADA TR-DR

600m mbrapa QTU-se | 1.000 M2 | 70.000 Euro

Shitet toke, 1.000 M2, me dokumenta te rregullta, mundesi ndertimi

Botuar më 14/10/2019
70.000,00 euro

LIQENI I FARKES

ne zone te mire | 9.700 M2 | 485.000 Euro

Shitet toke, 9.700 M2, me dokumenta te rregullta, ndahet dhe ne dy pjese

Botuar më 14/10/2019
485.000,00 euro

RRILE-LEZHE

7 km bregdetin e Shengjinit dhe 4 km bregdetin e Tales | 3 Dylym | 4.500 Euro

Shiten toke, 3 Dylym, disponon dokumentacion te rregullt dhe me te drejte ndertimi

Botuar më 14/10/2019
4.500,00 euro

AUTOSTRADA TIRANE -DURRES, 50M NE KUFI ME AUTOSTRADEN

prane mbikalimit te kishes se Shen-Vlashit | 1.000 M2 | 45.000 Euro

Shitet toke, 1.000 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 13/10/2019
45.000,00 euro

DURRES

ne Bishtkamez | 4.000 M2 | 60.000 Euro

Shitet toke, 4.000 M2, me dokumenta. zone industriale

Botuar më 12/10/2019
60.000,00 euro

DURRES SHEN VLASH

Durres Shen Vlash | 12.500 M2 | 300.000 Euro

SHITET TOKE DHE SERA XHAMI. Ne Durres ne Shen Vlash SHITET toke me sip.12.500 m2 brenda se ciles jane te vendosura sera prej xhami funksionale per prodhime bujqesore. Serat mbulojne 2.500 m2 te tokes dhe jane te paisura me impiantin e ngrohjes dhe me impiantin e vaditjes. Cmimi 300.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062 E-mail. onlineprona@gmail.com, 12.500 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 11/10/2019
300.000,00 euro

BALDUSHK

Kocaj | 2.400 M2 | 6.000.000 Leke

Shitet toke, 2.400 M2, Leje ndertimi per vile 1 kateshe. Dokumentet e pronesise te rregullta. Infrastrukture e ndertuar e rrugeve.

Botuar më 11/10/2019
6.000.000 leke
)