Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LUSHNJE

kilometri i pare nga kthese plugut | 2.000 M2 | 60.000 Leke

Shitet toke, 2.000 M2, me letra te rregullta

Botuar më 25/05/2020
60.000 leke

KAVAJE

URA E DRACIT | 4.700 M2 | 47.000 Euro

Shitet toke, 4.700 M2, me dokumenta

Botuar më 22/05/2020
47.000,00 euro

RR. ALUSH FRAKULLA

Unazen e Madhe te Fierit, ne afersi te Rruges Leonardo Murialdo | 5.000 M2 | 130.000 Euro

Shitet toke me Hipoteke e Certifikate Pronesie. Toka eshte ne pronesi te nje personi te vetem dhe shitet direkct nga pronari. Zone me mundesi investimi dhe plan territori te miratuar. Cmimi i diskutueshem. Per me shume detaje telefononi numrin +355692175341, 5.000 M2, me Hipoteke e Certifikate Pronesie. Toka eshte ne pronesi te nje personi te vetem. Zone me mundesi investimi dhe plan territori te miratuar

Botuar më 22/05/2020
130.000,00 euro

KASHTEBARDHE

Vresht ne Kashtebardhe | 6 Dylym | 90.000 Euro

Shitet vresh ne koder, 6 dylym ne prodhim. Vreshti ka varietete te ndryshme (shesh i zi, shesh i bardh, kabernet). Prodhimi shkon dhe ne 20 kuital per dylym., 6 Dylym

Botuar më 22/05/2020
90.000,00 euro

RRUGA ELBASANIT,

fshati Stermadh, Perballe karburantit | 2.300 M2 | 230.000 Euro

Shitet toke, 2.300 M2, me dokumenta te rregullta. E pershtatshme per cdo lloj ndrtimi. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 21/05/2020
230.000,00 euro

BALDUSHK

Kocaj | 2.400 M2 | 6.000.000 Leke

Shitet toke, 2.400 M2, Leje ndertimi per vile 1 kateshe. Dokumentet e pronesise te rregullta.Infrastrukture e ndertuar e rrugeve

Botuar më 18/05/2020
6.000.000 leke
)