Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DURRES,3 KM NGA MBIKALIMI I FLLAKES DREJT PLAZHIT

buze rruges, | 10.000 M2 | 700 Euro

Shitet ose jepet me qera toke, 10.000 M2, me dokumenta te rregullta, (jepet me qera afatgjate). Me qera

Botuar më 17/08/2018
700,00 euro

ISH PROFARMA,

ne zone te mire | 394 M2 | 256.100 Euro

Shitet toke dhe shtepi, 394 M2, me certifikat pronesie, jepet per ndertim

Botuar më 17/08/2018
650,00 euro/m2

UNAZA E MADHE E FIERIT

Rruga Shenjt Leonardo Murialdo, Rruga Alush Frakulla | 5.000 M2 | 150.000 Euro

Shitet Toke me Dokumenta te Rregullta, me Hipoteke e Certifikate Pronesie (ne pronesi te nje personi te vetem). Ndodhet ne Zone Qendrore me mundesi investimi, kryqezim rrugesh kryesore dhe ka PPV te miratuar (per Leje). Cmimi i diskutueshem, e plote ose me parcela., 5.000 M2

Botuar më 17/08/2018
30,00 euro/m2

KAVAJE,

Ura e Dracit | 14.000 M2 | 140.000 Euro

Shitet toke bujqesore, 14.000 M2, 1 ambjent, me hipoteke. Pershtatet per cdo lloj aktiviteti. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 17/08/2018
10,00 euro/m2

LUSHNJE

fshati Plug | 9 Dylym | 55.000 Euro

Shitet toke, 9 Dylym, ose kembehet me apartament 1+1 ne tirane

Botuar më 16/08/2018
55.000,00 euro

VORE

afer firmes Salillari | 26.000 M2 | 650.000 Euro

Shitet, 26.000 M2

Botuar më 16/08/2018
25,00 euro/m2

KAMEZ

BULEVARDI BLU | 500 M2 | 42.500 Euro

Shitet toke, 500 M2

Botuar më 16/08/2018
85,00 euro/m2

LINZE

afer liqenit | 600 M2 | 45.000 Euro

Shitet toke, 600 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 16/08/2018
45.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

afer Globe | 300 M2 | 150.000 Euro

Shitet toke, 300 M2, mundesi per ndertim pallati, me hipotek

Botuar më 15/08/2018
150.000,00 euro

PRUSH,

Kombinat, 300m larg rruges Kryesore, tek Admiral | 1.000 M2 | 6.000.000 Leke

Shitet toke, 1.000 M2, 800m prej te cilave me dokumenta

Botuar më 14/08/2018
6.000 leke/m2