Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PRUSH,TIRANE

Prane xhamise se Prushit | 1.100 M2 | 85.000 Euro

Shitet Toke 1100 metra katror+Shtepi druri.Toka ndodhet ne fshatin Prush,ne nje zone kodrinore te bute me pamje nga lindja.Toka eshte e mbjellur me peme: ullinj,portokalle dhe mandarina,limona,shege,dardha,hurma,rrush, etj.Toka ehte me certifikate pronesie te rregullt.Prona eshte e sistemuar e rrethuar plotesisht me avlli,porte kryesore,rruga eshte e asfaltuar., 1.100 M2

Botuar më 27/05/2018
85.000,00 euro

ARAPAJ

ne rruge kryesore | 2.600 M2 | 78.000 Euro

Shitet toke, 2.600 M2, me certifikate pronesie

Botuar më 26/05/2018
30,00 euro/m2

SHKOZET, DURRES

60 m nga rruga kryesore | 735 M2 | 125.000 Euro

Shitet toke, 735 M2, gjendja: e mire

Botuar më 26/05/2018
125.000,00 euro

KUKES

ngjitur me Doganen | 11.200 M2 | 280.000 Euro

Shitet toke, 11.200 M2, me tapi

Botuar më 26/05/2018
25,00 euro/m2

NE GOLEM,

prane pishave te buta, | 500 M2 | 100.000 Euro

Shitet toke, 500 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 25/05/2018
100.000,00 euro

LUSHNJE,

tek Fabrika e Tullave (e reja), | 2.700 M2 | 27.000 Euro

Shitet toke bujqesore, 2.700 M2, si dhe Vreshte me sip. 2.200m² ne Kashtbardh te Lushnjes. Me hipoteke, çertifikate pronesie.

Botuar më 25/05/2018
10,00 euro/m2

MAMINAS

SUKTH | 4 Hektar | 40 Euro

Shitet toke, 4 Hektar, me dokumenta

Botuar më 24/05/2018
10,00 euro/hektar

TALE LEZHE

prane rruges, 2.3 km nga bregdeti | 8 M2 | 320 Euro

Shitet toke, 8 M2

Botuar më 24/05/2018
40,00 euro/m2

KOMBINAT,

anes rruges kryesore | 2.100 M2 | 315.000 Euro

Shitet toke, 2.100 M2

Botuar më 23/05/2018
150,00 euro/m2

BALDUSHK

10km larg Tiranes | 2.500 M2 | 6.250.000 Leke

Shitet toke bujqesore, 2.500 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 23/05/2018
2.500 leke/m2