Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

GJIROKASTER

Gjirokaster | 6.800 M2 | 3.000.000 Leke

Shitet toke, 6.800 M2, me certifikate pronesie dhe hipoteke

Botuar më 19/02/2019
3.000.000 leke

AUTOSTRADA 100 VJETORI PAVARSIS

VLORE | 2.407 M2 | 65.000 Euro

Shitet Toke, 2.407 M2, e pershtatshme per investime te ndryshme si kapanon magazin , restorant, pike karburanti etj

Botuar më 19/02/2019
65.000,00 euro

KAMEZ,

1500m larg rrethrrotullimit | 5 Dylym | 1.750.000 Leke

Shitet toke, 5 Dylym, me dokumnte te rregullta

Botuar më 18/02/2019
1.750.000 leke

VLORE

Narte | 4 Dylym | 7.000.000 Leke

Shitet toke me tapi, planimetri te rregullt, shume afer me detin, toke mjaft cilesore dhe e bukur, shitet toke bujqesore, 4 Dylym, pershtatet per ndertese

Botuar më 18/02/2019
7.000.000 leke

KAVAJE

URA E DRACIT | 4.700 M2 | 47.000 Euro

Shitet toke, 4.700 M2, me dokumenta

Botuar më 18/02/2019
47.000,00 euro

GJIRI I LALEZIT,MANEZ

2km vije ajerore nga deti | 8 Dylym | 50.000 Euro

Toke e pershtatshme per bujqesi ,blegtori ,truall ndertimi, 8 Dylym

Botuar më 15/02/2019
50.000,00 euro

VLORE

tek zona industriale, perball vaj sapunit | 2.000 M2 | 140.000 Euro

Shitet toke, 2.000 M2, me dokumenta

Botuar më 11/02/2019
140.000,00 euro