Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TRAGJAS, ORIKUM, VLORE

100M NGA AUTOSTRADA EKZISTUESE | 21.000 M2 | 840.000 Euro

Shitet toke, 21.000 M2, me dokumenta te rregullta hipotekore

Botuar më 20/07/2018
40,00 euro/m2

RRUGA TIRAN-DURRES

KOMUNA NDROQ | 4.000 M2 | 12.000.000 Leke

Shitet toke, 4.000 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 20/07/2018
3.000 leke/m2

NE QENDER TE BALDUSHKUT

Tirane | 4.000 M2 | 100.000 Euro

Shitet toke, 4.000 M2, shitet sebashku me shtepine, sip.70m², me certifikate. I perfshtat shem per cdo lloj ndertimi

Botuar më 20/07/2018
100.000,00 euro

VAQARR,

150m nga rruga Nacionale, ne ane te rruges dytesore | 1.000 M2 | 50.000 Euro

Shitet toke, 1.000 M2, dokumenta te rregullta, e rrethuar me xoglature betoni

Botuar më 19/07/2018
50.000,00 euro

VLORE

Narte | 4 Dylym | 7.000.000 Leke

Shitet toke me tapi, planimetri te rregullt, shume afer me detin, toke mjaft cilesore dhe e bukur, shitet toke bujqesore, 4 Dylym, pershtatet per ndertese

Botuar më 19/07/2018
7.000.000 leke

FARKE

prane liqenit te farkes | 840 M2 | 84.000 Euro

Shitet tok prane nje kompleksi ndertimi vilash, 840 M2

Botuar më 18/07/2018
100,00 euro/m2

KAVAJE,

Ura e Dracit | 14.000 M2 | 140.000 Euro

Shitet toke bujqesore, 14.000 M2, 1 ambjent, me hipoteke. Pershtatet per cdo lloj aktiviteti. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 18/07/2018
10,00 euro/m2

KOMBINAT

Fshati Vrap | 550 M2 | 1.700.000 Leke

Shitet toke, 550 M2, me certifikate pronesie

Botuar më 17/07/2018
1.700.000 leke

QAFE MOLLE

33 km nga Tirana | 15 Dylym | 300.000 Euro

Shitet toke, 15 Dylym, impiant vadites,uje i pijshem 24 ore,pemtore 5 dylym te gjitha pemet,stalle 22x7m,shtepi 11x5m 2 kateshe,dhi 120 koke+30 shtesa,5 qen sharri,mundesi hapje toke,6 koshere blete

Botuar më 17/07/2018
300.000,00 euro

FIER

lagjia 15 tetori,prane shkolles "Mark Dashi" | 380 M2 | 4.000.000 Leke

Shitet truall ndertimi me certifikate pronesie, 380 M2

Botuar më 16/07/2018
4.000.000 leke