Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

AUTOSTRADA LUSHNJE-FIER KLM 3

600 metra mbrapa karburant jotit | 10 Dylym | 3.600.000 Leke

Shitet toke bujqesore, 10 Dylym, toka eshte e mbjellur me grur per momentin dhe eshte toke pjellore

Botuar më 09/12/2019
3.600.000 leke

UNAZEN E MADHE TE FIERIT

Rruga Alush Frakulla, ne afersi te Rruges Leonardo Murialdo | 5.000 M2 | 130.000 Euro

Shitet toke, 5.000 M2, me Hipoteke e Certifikate Pronesie Toka eshte ne pronesi te nje personi te vetem. Ne Zone me mundesi investimi dhe plan territori te miratuar

Botuar më 09/12/2019
130.000,00 euro

KAMEZ,

1500m larg rrethrrotullimit | 5 Dylym | 2.000.000 Leke

Shitet toke, 5 Dylym, me dokumnte te rregullta

Botuar më 09/12/2019
2.000.000 leke

AUTOSTRADA TR-DR

600m mbrapa QTU-se | 1.000 M2 | 70.000 Euro

Shitet toke, 1.000 M2, me dokumenta te rregullta, mundesi ndertimi

Botuar më 09/12/2019
70.000,00 euro

LIQENI I FARKES

ne zone te mire | 9.700 M2 | 485.000 Euro

Shitet toke, 9.700 M2, me dokumenta te rregullta, ndahet dhe ne dy pjese

Botuar më 08/12/2019
485.000,00 euro

MARIKAJ

tek vila | 4.000 M2 | 220.000 Euro

Shitet toke, 4.000 M2, e rrethuar me avlli, me certifikate pronesie, mund te ndahet edhe me pjese, e pershtatshme per ndertim per aktivitet

Botuar më 07/12/2019
220.000,00 euro

ISH VILAT GJERMANE

QS | 500 M2 | 125.000 Euro

Shitet toke, 500 M2, me dokumenta

Botuar më 06/12/2019
125.000,00 euro

SHARRE

lagjja Zeneli | 5.000 M2 | 100.000 Euro

Shitet toke, 5.000 M2, gjendja: e mire

Botuar më 06/12/2019
100.000,00 euro

LINZE

afer liqenit | 600 M2 | 45.000 Euro

Shitet toke, 600 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 06/12/2019
45.000,00 euro

SAUK

Fark e vogel | 500 M2 | 33.000 Euro

Shitet toke, 500 M2, me certifikate pronesie

Botuar më 05/12/2019
33.000,00 euro
)