Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

POGRADEC

Pojske, siper rruges Nocionale, prane Liqenit | 1.000 M2 | 60.000 Euro

Shitet toke, 1.000 M2, i pershtatshem per hotel

Botuar më 21/05/2019
60.000,00 euro

FIER,

Komuna Libofsh | 500.000 M2 | 2.000.000 Euro

Shitet toke bujqesore, sip.50 ha ose, 500.000 M2, me hipoteke te rregullt, toke e trashiguar. Çmimi

Botuar më 21/05/2019
2.000.000,00 euro

LUSHNJE

fshati Plug | 9 Dylym | 55.000 Euro

Shitet toke, 9 Dylym, ose kembehet me apartament 1+1 ne tirane

Botuar më 20/05/2019
55.000,00 euro

DURRES SHEN VLASH

Durres Shen Vlash | 12.500 M2 | 300.000 Euro

SHITET TOKE DHE SERA XHAMI. Ne Durres ne Shen Vlash SHITET toke me sip.12.500 m2 brenda se ciles jane te vendosura sera prej xhami funksionale per prodhime bujqesore. Serat mbulojne 2.500 m2 te tokes dhe jane te paisura me impiantin e ngrohjes dhe me impiantin e vaditjes. Cmimi 300.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062 E-mail. onlineprona@gmail.com, 12.500 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/05/2019
300.000,00 euro

MBRAPA CITY PARK

Kashar | 4.000 M2 | 100.000 Euro

Shitet Toke, 4.000 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 19/05/2019
100.000,00 euro

SA MBARON MBIKALIMI I RINASIT,

POZICION I FAVORSHEM GJEOGRAFIK ME RRUGET KRYESORE | 6.000 M2 | 360.000 Euro

Shitet toke, 6.000 M2, me certifikat pronesie. Pershtatet per biznese, ndertime

Botuar më 19/05/2019
360.000,00 euro

BALDUSHK

Ngjitur me kalceton | 4.000 M2 | 65.000 Euro

Shitet toke, 4.000 M2, me dokumentacion te rregullt , e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti ose investimi

Botuar më 18/05/2019
65.000,00 euro

NE SAUK

Ne Sauk | 600 M2 | 120 Euro

Ne Sauk, shitet toke 600 m2. Vendodhja e tokes gjendet e vizatuar ne harte dhe eshte e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti. Eshte e pajisur me dokument pronesie. Cmimi: 120 euro/m2 i diskutueshem. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin 0675088808, 600 M2

Botuar më 17/05/2019
120,00 euro

FIER

lagjia 15 tetori,prane shkolles "Mark Dashi" | 380 M2 | 4.000.000 Leke

Shitet truall ndertimi me certifikate pronesie, 380 M2

Botuar më 17/05/2019
4.000.000 leke

MARIKAJ

autostrada Tirane-Durres | 1.700 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera toke (ose shitet 80 euro/m²), 1.700 M2

Botuar më 17/05/2019
50.000 leke