Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KOMUNA PEZE,

FSHATI VAROFSH KALA | 4 Dylym | 15.000 Leke

4 Dylym, me dokumenta te rregullta. Cmimi per m²

Botuar më 25/02/2020
15.000 leke

BALDUSHK

Kocaj | 2.400 M2 | 6.000.000 Leke

Shitet toke, 2.400 M2, Leje ndertimi per vile 1 kateshe. Dokumentet e pronesise te rregullta.Infrastrukture e ndertuar e rrugeve

Botuar më 25/02/2020
6.000.000 leke

RR. ALUSH FRAKULLA,

Unazen e Madhe te Fierit, ne afersi te Rruges Leonardo Murialdo | 5.000 M2 | 130.000 Euro

Shitet toke bujqesore, 5.000 M2, me Hipoteke e Certifikate Pronesie. Toka eshte ne pronesi te nje personi te vetem. Zone me mundesi investimi dhe plan territori te miratuar

Botuar më 25/02/2020
130.000,00 euro

RR. KOMBETARE KORCE-BILISHT

rruga Ciflig-Dishnice, buze rruges kryesore 1km larg nga Cifligu. | 1.600 M2 | 8.000.000 Leke

Shitet nje siperfaqe toke trualli, 1.650 M2, e pershtatshme per hotele, motele, magazina, frigorifere, fabrika, stacione gazi, karburante dhe cdo lloj tjeter aktiviteti i pershtatshem per biznes te suksesshem gjithashtu edhe e pershtatshme per shtepi banimi, 1.600 M2

Botuar më 24/02/2020
8.000.000 leke

KORCE

BILISHT | 3.605 M2 | 60.000 Euro

Shitet toke, 3.605 M2

Botuar më 24/02/2020
60.000,00 euro

LUSHNJE

500m mbi tregun e frutave perimeve.rruges per ne Fier | 4.000 M2 | 200.000 Euro

Shitet toke bujqesore, 4.000 M2, gjendja: shume e mire, Toke me letra te rregullta. Me prespektive per ndertim biznesi

Botuar më 24/02/2020
200.000,00 euro

FIER

lagjia 15 tetori,prane shkolles "Mark Dashi" | 380 M2 | 4.000.000 Leke

Shitet truall ndertimi me certifikate pronesie, 380 M2

Botuar më 22/02/2020
4.000.000 leke

LINZE

3 km larg Freskut | 400 M2 | 40.000 Euro

Shitet toke, 400 M2, me certifikate pronesie

Botuar më 22/02/2020
40.000,00 euro

DURRES

ne Bishtkamez | 4.000 M2 | 60.000 Euro

Shitet toke, 4.000 M2, me dokumenta. zone industriale

Botuar më 22/02/2020
60.000,00 euro

RRUGA NENE TEREZA BERXULLE TIRANE

berxulle | 13.200 M2 | 660.000 Euro

Shitet toke ne fushe berxulle, afer autostrades se rrinasit, koordinata gjeografike 41382105/19714064. siperfaqa nga 2930 m2 deri ne 13200 m2 (sipas nevojes se klientit). çmimi 50 euro/m2. info cel 0682287643, 13.200 M2

Botuar më 22/02/2020
660.000,00 euro
)