Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

AUTOSTRADA TIRANE -DURRES, 50M NE KUFI ME AUTOSTRADEN

prane mbikalimit te kishes se Shen-Vlashit | 1.000 M2 | 45.000 Euro

Shitet toke, 1.000 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 13/10/2019
45.000,00 euro

DURRES

ne Bishtkamez | 4.000 M2 | 60.000 Euro

Shitet toke, 4.000 M2, me dokumenta. zone industriale

Botuar më 12/10/2019
60.000,00 euro

DURRES SHEN VLASH

Durres Shen Vlash | 12.500 M2 | 300.000 Euro

SHITET TOKE DHE SERA XHAMI. Ne Durres ne Shen Vlash SHITET toke me sip.12.500 m2 brenda se ciles jane te vendosura sera prej xhami funksionale per prodhime bujqesore. Serat mbulojne 2.500 m2 te tokes dhe jane te paisura me impiantin e ngrohjes dhe me impiantin e vaditjes. Cmimi 300.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062 E-mail. onlineprona@gmail.com, 12.500 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 11/10/2019
300.000,00 euro

BALDUSHK

Kocaj | 2.400 M2 | 6.000.000 Leke

Shitet toke, 2.400 M2, Leje ndertimi per vile 1 kateshe. Dokumentet e pronesise te rregullta. Infrastrukture e ndertuar e rrugeve.

Botuar më 11/10/2019
6.000.000 leke

TEK LIQENI

afer pyllit | 300 M2 | 150.000 Euro

Shitet toke, 300 M2

Botuar më 11/10/2019
150.000,00 euro

SAUK

TE LIQENI | 3.000 M2 | 300.000 Euro

Shitet toke, 3.000 M2, dhe nje pjese tjeter me 2000m²

Botuar më 10/10/2019
300.000,00 euro

GJIRI I LALZIT, DRAC, DURRES

Gjiri i lalzit-kepi rodonit | 6.600 M2 | 300.000 Euro

Shitet toke, me hipoteke, e pozicionuar ne menyre perfekte, ngjitur me reren e detit. Ngjitur me portin e jahteve (i projektuar) marina rodon., 6.600 M2

Botuar më 09/10/2019
300.000,00 euro

CAKALLAJ, ZALLHERE

Rezervuaret e Zallherrit | 1.500 M2 | 30.000 Euro

Pemishte me vreshte dhe 20 lloje pemesh frutore dhe arrore, 1.500 M2, gjendja: shume e mire, Me dokumenta te rregullta dhe Hipoteke. Me pamje r lire 360 grade. Pamje e Mali i Dajtit dhe dhe Gamit, si dhe pamje te kurores se kodrave te Tiranes dhe te Prezes dhe perendimit

Botuar më 09/10/2019
30.000,00 euro

POGRADEC

Pojske, siper rruges Nocionale, prane Liqenit | 1.000 M2 | 60.000 Euro

Shitet toke, 1.000 M2, i pershtatshem per hotel

Botuar më 09/10/2019
60.000,00 euro

VAQARR

anes rruges kryesore | 2.550 M2 | 637.500 Euro

Shitet toke, 2.550 M2

Botuar më 09/10/2019
637.500,00 euro
)