Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BE YOU - TECH - BASEUS ACMEJOY 6-PORT TYPE-C HUB ADAPTER

Tiranë | 6.500 Leke
Karakteristika

Informatike-elektronike, Ne shitje, Aksesore celularesh
Be you - tech - baseus acmejoy 6-port type-c hub adapter, DYQANI JUAJ ONLINE PER PAJISJET ELEKTRONIKE, 6.500 leke
Përshkrim

DYQANI JUAJ ONLINE PER PAJISJET ELEKTRONIKE, Ky Power Bank është një zgjidhje kompakte dhe e lehtë karikimi e krijuar për komoditet në lëvizje. Portat e integruara të karikimit Micro dhe Type-C lehtësojnë rimbushjen e shpejtë, Follow on Instagram: be.you.tech

6.500 leke

Botuar më 24/09/2023

Telefon
Email
)