Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

VORE

Autostrada tirane durres | 4.300 M2 | 602.000 Euro

Toka esht me certifikat pronsie dhe e pershtatshme per cdo lloj ambienti dhe kapanoni, 4.300 M2

Botuar me 17/09/2018
140,00 euro/m2