Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SANITARE PALESTRA NO LIMITS Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna me dy turne, kushte te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne nr. e telefonit

Botuar më 18/01/2020
e kenaqshme

RECEPSIONISTE PALESTRA NO LIMITS Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna me dy turne, kushte te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne nr. e telefonit

Botuar më 18/01/2020
e kenaqshme

SHITESE Red Line Electronics Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Mosha 18-30 vjec, Adresa: Rruga "Myslym Shyri",

Botuar më 18/01/2020
e kenaqshme

PUNONJES Kerkohet

Paga: e kenaqshme |

Bilardoje dhe Lojra Elektronike PS, Adresa: Rr. 'Jordan Misja", prane Lavazh 313

Botuar më 17/01/2020
e kenaqshme
)