Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITESE Akullore (La Nocciola Gelateria) Lider ne tregun e akullores artizanale ne Tirane prezence qe nga viti 2016 kerkon staf per zgjerimin e biznesit te tij Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per akullorePaga mbi mesataren e tregutKriteret:Kandidatja duhet te jete person I pergjegjshem dhe I motivuar per detyrat perkatesePranohen punonjese me ose pa eksperience puneMosha 22-35 vjeçAdresa: Tirana e Re, perballe Vesa CenterTe interesuarat te dergojne CV me foto ne:

Botuar më 19/05/2020
e kenaqshme

MENAXHERE UNIVERSALE Kerkojme

Paga: Paga reale mbi 100.000 leke/muaj |

Te deshirojne letersine dhe te njohin mire gjuhen Angleze. Paga sipas aftesise. Orari pritjes 08:00 + 14:00, Adresa: Zyra qendrore mbrapa Kafe Europa. E-mail: pmukaprojektipaldo@gmai.com

Botuar më 19/05/2020
Paga reale mbi 100.000 leke/muaj
)