Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITEN GIRA

Shiten dy gira thuajse te reja nga 6 kg secila

Botuar më 18/07/2019
5.000 leke

BICIKLETE GENESIS 26'

Me pjese shimano tourney, amortizatori dhe sustacioni rock shock system ground force, trup alumin, goma e mbrapme me 7 marshe, goma e perparme me frena disk, Tirane, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/07/2019
20.000 leke

SHITEN PAJISJET E NJE PALESTRE

Chest presslat machineMulti hip machine2 pista professionale1 step1 biciklet technogymStole bicepsinStole mushkujt e barkut, pesha olympike 250kg stole per gira, Tirane

Botuar më 15/07/2019
9.500,00 euro