Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

ORBITREK

Platinium, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr.Sami Frasheri, 50m mbi shkollen P.Nini.Luarasi, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/05/2020
10.000 leke

SHITET BICIKLETE FEMIJESH BMX 2000, BLERE NE OHER

Biciklete e paperdorur e blere ne Maqedoni ne Oher, me disqe e trup te nikeluar dhe parafango metalike. Pesha 9kg., Tirane, gjendja: e re

Botuar më 22/05/2020
8.500 leke

SYZE NOTI

Me kuti, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr.Sami Frasheri, 50m mbi shkollen P.Nini.Luarasi, gjendja: e re

Botuar më 21/05/2020
200 lekecmimi/cope

PATINA

Nr.39 dhe gjunjeza dhurate, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr.Sami Frasheri, 50m mbi shkollen P.Nini.Luarasi, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/05/2020
1.500 leke

SHITET MONOPATINE E RE, BLERE NE ITALI.

Monopatine e re, e paperdorur, komplet e paloseshme bashke me kellefin me rrip, qe te mund te mbahet ne krah, (gjatesia e saj ne canten kellef shkon 60cm, pesha 2.6kg)., Tirane, gjendja: e re

Botuar më 20/05/2020
6.500 leke

SHITEN PAJISJE PALESTRE

Shitet stol shtange shume funksional,boshti shtanges ,6 pesha nga 5 kg dhe nje pale doreza, gjendja: shume e mire

Botuar më 17/05/2020
30.000 leke

SHITET BOSHT SHTANGE

Profesional i ri, gjendja: e mire

Botuar më 17/05/2020
5.000 leke

SHITEN GIRA

Mund tu shtoni dhe hiqni pesha sipas deshires pasi jane te cmontueshme me filetosje.

Botuar më 17/05/2020
5.000 leke
)