Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BICIKLETE

E sapoardhur nga jashte, Tirane, gjendja: e re

Botuar më 19/03/2019
26.000 leke

SHITET BILARDO SNOOKER

Anglez me permasa 3x1.5m, kasa prej druri lisi, cope e re origjinale qe i nderrohet per here te pare, nderrim i mundshem me makine, Elbasan, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/03/2019
1.800,00 euro

OKAZION!! SHITEN 5 BILARDO CANSUL BY GARLANDO, ITALIANE, TE KOMPLETUARA ME TE GJITHA AKSESORET DHE PAISJET PERKATESE,

2 kondicioner qendror marka Fujitsu 45 btu dhe 60 btu. Ne gjendje shume te mire pune., Çmimi i kondicionereve per secilin eshte

Botuar më 17/03/2019
1.500,00 eurocmimi/cope

SHITET TEZGJA FABRIKE,

Ne gjendje te mire pune, gjeresi 2.10.

Botuar më 15/03/2019
1.500,00 euro

BICIKLETE RFENG TC-80, NR 28, PJESE SHIMANO

Shitet per arsye mos perdorimi, bicikleta eshte si e re, ka pjese Shimano, dopio disqe, diskofrena para e mbrapa, pak kohe e perdorur, blv. Gjergj Fishta perballe Diplomat 2, gjendja: shume e mire

Botuar më 15/03/2019
18.000 leke