Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET TEZGJA FABRIKE,

Ne gjendje te mire pune, gjeresi 2.10.

Botuar më 25/03/2019
1.500,00 euro

SHITET SKAF

Me te gjitha dokumenta + trailer me motor Selva 150cc .Eshte 5.8 metra i gjate, Ksamil, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/03/2019
6.000,00 euro

SHITET BICIKLETE

Shitet nje biciklete e palosur per arsye mosperdorimi, Rruga e Dibres, gjendja: e mire

Botuar më 23/03/2019
9.000 leke

BICIKLETE GENESIS 26'

Me pjese shimano tourney, amortizatori dhe sustacioni rock shock system ground force, trup alumin, goma e mbrapshme me 7 marshe, goma e perparme me frena disk, Tirane, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/03/2019
20.000 leke
Botuar më 20/03/2019
1.100,00 euro

SHITEN 2 LOJRA ME FRYRJE PER FEMIJE PER AMBIENTE TE MEDHA LOKALI OSE KENDE LOJRASH.

Te ardhur nga Amerika (te reja ne kuti), te kompletuara me te gjitha aksesoret perkatese, me pompe, te reja ne kuti.

Botuar më 20/03/2019
1.500,00 eurocmimi/cope

SHITET BICIKLETE

E sapoardhur nga jashte, Tirane, gjendja: e re

Botuar më 19/03/2019
26.000 leke

SHITET BILARDO SNOOKER

Anglez me permasa 3x1.5m, kasa prej druri lisi, cope e re origjinale qe i nderrohet per here te pare, nderrim i mundshem me makine, Elbasan, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/03/2019
1.800,00 euro

OKAZION!! SHITEN 5 BILARDO CANSUL BY GARLANDO, ITALIANE, TE KOMPLETUARA ME TE GJITHA AKSESORET DHE PAISJET PERKATESE,

2 kondicioner qendror marka Fujitsu 45 btu dhe 60 btu. Ne gjendje shume te mire pune., Çmimi i kondicionereve per secilin eshte

Botuar më 17/03/2019
1.500,00 eurocmimi/cope