Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

STEPER

Orbitrek elite, funsionon ne menyre mekanike, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi", gjendja: shume e mire

Botuar më 20/05/2019
12.000 leke

BICIKLETE GENESIS 26'

Me pjese shimano tourney, amortizatori dhe sustacioni rock shock system ground force, trup alumin, goma e mbrapme me 7 marshe, goma e perparme me frena disk, Tirane, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/05/2019
20.000 leke

OKAZION!! SHITEN KOMPLET SHEZLON PLAZHI, TE MIREMBAJTUR,

2 shezlone + 1 çader. Çmimi per secilin komplet

Botuar më 17/05/2019
4.000 leke