Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PS 3

Me nje lev origjinale,, me 4 disqe origjinale te viteve 2016, me warles, gjendja: shume e mire

Botuar me 20/09/2018
20.000 leke

SHITET BILARDO ITALIANE

Pak e perdorur, sponde dhe fushe te reja, prane qytetit studenti

Botuar me 18/09/2018
40.000 leke

BICIKLETE

Per djem, 26, e pa perdorur

Botuar me 18/09/2018
11.000 leke

BICIKLETE FITNESI

Ne shitje, Tirane

Botuar me 17/09/2018
40,00 euro

TELESKOP PROFESIONAL

Celestron power seeker 76AZ. Perfshihet zmadhimi i syrit si dhe 3 lente Barlow. I lehte per tu paketuar me nje lente Newtoniane reflektore 76 mm. Tripod alumini. Finderscope 5. 24, Tirana, gjendja: shume e mire

Botuar me 17/09/2018
100,00 euro

SHITET BILARDO SNOOKER

Permasa 1.5x3m, kasa dru lisi, cope e re origjinale qe nderrohet per here te pare, Elbasan, gjendja: shume e mire

Botuar me 15/09/2018
2.000,00 euro

MAKITA VIDHATOR 12V

Per pjese kembimi,mandrino motori dhe karikusi ne gjendje shume te mire., Ne laprake, gjendja: e mire

Botuar me 14/09/2018
2.000 leke

SHITEN BILARDO

E prodhuar ne Fushe Kruje e re, dhe nje bilardo Snoker e re me dru Lisi, Lezhe, gjendja: shume e mire

Botuar me 13/09/2018
1.500,00 euro

BIÇIKLETE

SPORTIVE PER FEMIJE , NGJ BLU/BARDHE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO", gjendja: shume e mire

Botuar me 12/09/2018
5.500 leke