Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

TEK ASTIRI

Pallatet Klensi ShPK | 74 M2 | 22.000 Leke
Përshkrim

Jepet me qera Apartament 1+1 , i mobiluar ne menyre moderne,dhome gjumi me mobilje shume te shtrenjta, kati 4 me ashensor,kondisioner, preferohen çift ose familje. Paradhenie 2 muaj, 74 M2, 1 ambjent, kati 4, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Ajer i kondicionuar,uje dhe drita 24 ore

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Tek Astiri, Pallatet Klensi ShPK, 74 M2, 22.000 leke i padiskutueshem
1 ambjent, 1 banjo, salle ngrenie, ambjent gatimi, i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: shume e mire, kati 4, ashensor
1 ballkon

Celular: 0696485477

Email: albertloshi86@gmail.com

22.000 leke/muaj

Botuar më 16/04/2018

Telefon
Email