Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

KTHESA E KAMZES,

prane Spitalit Hyegeia, | 109 M2 | 60000 Euro
Përshkrim

Shitet 2+1,, 109 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, i mobiluar, me ballkon, kondicioner dhe kushte bashkohore. Me hipoteke

Karakteristika
Prona te patundshme, Shitje, 2+1
KTHESA E KAMZES,, prane Spitalit Hyegeia,, 109 M2, 60.000 euro i diskutueshem
2 banjo, i mobiluar, kati 6, ashensor

Telefon: 0685621700

60.000,00 euro

Botuar më 16/04/2018

Telefon